2733
2734

پیش دکتر مقدادی نوبت گرفتم میگفت به لاکتوز آلرژی داره. شیر بیومیل سوی دادم. الان یبوست داره و داخل مدفوعش خون بوده. مقعدش دون دون قرمز شده. گلوش خیلی خلط داره. الان شیر خشک های دیگه معرفی کرده. که احتمالا یعنی پروتیین گاوی آلرژی داره. نمیدونم چکار کنم واقعا کسی تجربه ای داره؟ دارم از استرس میمیرم تا که فردا ببرمش دکتر😓😓 کدوم شیر خشک بهتره؟

بايد نوتراميژن يا نيوكيت يا كداميژن بدي

ك ثبت نامي عست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شیر خشک کلدن گات دادم هالی بود تمام علایم هاش از بین رفت ولی گرونه

مال من به بز هم الرزي ذاشت

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740
شاید کلا به شیر حیوونی حساسیت داره شیرهای سویا بخوره ولی پسر من وحشتناک ارژی داشت شیر گلدن که دادم ک ...

الان ك ١٠ سالشه🤓

به سويا هم داشت. با نوتراميژن و نيوكيت اوكي شد

چجوری بگیرم؟ چندتا میدن؟ بچه راحت میخوره؟

دكتر نسخه ميده ثبت ميكني

از حلال احمر ميگيري(داروخونه اي نيست)زمان ما ماهانه ٤ تا بود. بد مزه است ولي بچه من خورد بايد شيرين كني.

ببر پيش فرهمند، توي بلوار كشاورز سر جمالزاده.

اچ آ/ پپي / هم ميتوني بدي

ولي حد اخر الوژي نوتراميژن و نيوكيت هست

کدومش بهتره زودتر جواب میده؟ بچم خیلی اذیته

مقدادي هم ي چيزيش ميشه

به لاكتوز حسايت داشتع بايد ال اف ميداده

ورداشتع بيوميل سوي داده؟🥸

فرقي نداره يكيه

من قاطي ميدادم

2706