2737
2734
عنوان

خدایا چرا .......

65 بازدید | 5 پست

چرا باید دقیقا خودم و بچم تو یه سال دوتامون دقیقا به یه بیماری مبتلا بشیم خدایا حکمتش چیه دارم دیوونه میشم اصلا نمیتونم درک کنم این چه امتحانیه ؟

خدایا خودت به دادم برس 

خودم به درک مهم نیست بچم و نجات بده دارم زجر کشیدنش و میبینم و ذره ذره اب میشم 

شمارو به هرکسی که دوس دارید و بهش معتقدید برا بچم دعا کنید سلامتیش برگرده

هیچکس نمی‌فهمه چه دردی تحمل میکنم 

عزیزم فدای دلت بشم

خدا به حق دل شکسته ات هم به خودت هم به بچه ات سلامتی بده ان شاءالله

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
عزیزم فدای دلت بشم خدا به حق دل شکسته ات هم به خودت هم به بچه ات سلامتی بده ان شاءالله

سلام ثودک جان من میشناسمت تو هم مثل من داری زجر میکشی 

ولی من بچم هم هست دلم داره میترکه ولی تظاهر میکنم هیچ غمی ندارم 

انشالله این عم و عصه ها تموم بشه دل تو هم شاد بشه گلم تنها آرزوم تو این دنیا اینه هیچکس هیچ غمی نداشته باشه خنده هاش از ته دل باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ثودک جان من میشناسمت تو هم مثل من داری زجر میکشی  ولی من بچم هم هست دلم داره میترکه ولی ت ...

سلام عزیزم 

میدونم چقدر برای یه مادر سخته بیماری بچه اش رو ببینه

مادر دوست داره خودش همه جور دردی بکشه ولی بچه اش حتی یه خار تو پاش نره

ان شاءالله خدا بچه ات و خودت رو شفا بده و به دلتون شادی بده 

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2742
سلام عزیزم  میدونم چقدر برای یه مادر سخته بیماری بچه اش رو ببینه مادر دوست داره خودش همه جور ...

قربونت برم عزیزم ممنون از دعای قشنگت 

انشالله شما هم شفا پیدا کنید دلتون شاد بشه 

قربونت برم عزیزم ممنون از دعای قشنگت  انشالله شما هم شفا پیدا کنید دلتون شاد بشه

ان شاءالله

خیلی ممنونم از محبتت عزیزم