2752
2734
عنوان

اونایی که خیانت دیدن میاید😔

282 بازدید | 50 پست

هنوز مطمئنه مطمئن نیستم ولی شواهد نشون میده که بهم خیانت شده من خیلی شوهرمو دوس داشتم اونم یوقتایی میگفت دوستت دارمو جدیدا هم خیلی حرف عاشقونه بهم میزد ولی جدیدا یه چیزی فهمیدم که نمیدونم ماله چ زمانیه 

یه مدت تو تابستون با دوستاش خیلی میرفت دیر میومد بعد یه دعوایی کردیم تموم شد خودم فک میکنم ماله اون زمانه .من قبله این موضوع گوشی شوهرمو زیاد نگا کرده بودم هیچی پیدا نکرده بودم ولی اونموقع که با دوستاش میرفت هر کاری میتونستن کرده باشن 

من یه بسته کاندوم داشتم تو خونه خودمون استفاده نمیکردیم بعد تو خونه تکونی بازش کردم دیدم از چندتا فقط دوتا توشه خودمم اصن بازش نکرده بودم قایمش کرده بودم تو یه قوطی کسی کشومونو یهو باز کرد نبینه 

نمیدونم کی برداشته ولی کاره خودشه.خیلی داغونم انگار زندکیم رو سرم خراب شده چون من واقعا عاشقش بودم الانم هنوز هم دوسش دارم هم متنفرم خیلی حالم بده 

میشه بهم بگید چکار کنم ؟یه پسرم دارم که هم بمن وابستس هم شوهرم 

توروخدا کمکم کنید من هیچکسو ندارم دردمو بهش بگم 😭😭😭😭😭

ازش بپرس نمیدونی بقیه کاندوم ها کجان؟ 

🌼 معبودم چگونه بخوام تو را و من منم و چگونه قطع کنم امیدم از تو و تو تویی 🌼 معبودم زمانی که نخواستم از تو پس عطا فرمودی به من ، پس کدام کس است که درخواست کنم عطا کند مرا 🌼 معبودم هرگاه نخوانم تو را پس حاجتم برآوری ،پس کیست آنکه بخوانم او را حاجتم برآورده کند 🌼 معبودم هرگاه زاری نکنم به سوی تو تا رحم کنی به من ، پس کدام کس زاری کنم بسوی او که تا آنکه رحم کند 🌼 معبودم چنانچه شکافتی دریا را برای موسی (ع) و نجات دادی او را میخواهم از تو اینکه رحمت فرستی بر محمد(ص) و آل او 🌼 و اینکه مرا نجات دهی از آنچه من در آنم و گشایش دهی به من ، گشایشی زودتر و نه دیر بفضل و رحمت خودت ای رحیم ترین رحم کنندگان 🌼 الهم صل علی محمد و آل محمد 🌼

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شاید به رفیقش داده رفیقش لازم داشته 

نمیدونم کاندومو گذاشتم دو روزه روی میز اصن نه اون حرفی میزنه نه من چیزی گفتم .ولی از بس استرس داره و سکوته که دارم بهش مشکوک میشم

ازش بپرس نمیدونی بقیه کاندوم ها کجان؟ 

نپرسیدم چون حتی اگه کاریم کرده باشه دروغ میگه راستشو نمیگه 

ولی هیچوقت باورم نمیشه همچین کاری در حقم کرده باشه😭😭

ازش نپرسیدی بقیش کو

نه نپرسیدم اونم اصن نپرسید چرا اینو گذاشتی اینجا 

چون مثلا همیسه میگه فلان چیزو از جلو دست بچه بردار ولی هیچی نمیگه سکوته کاملهحتی اگه ب دوستشم داده باشه باید بیاد بگه من اینارو دادم دوستم وقتی سکوته و استرس داره بهش شک میکنم 

از کجا میفهمی استرس داره

من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه ومحرم میره روضه نذر برمیداره،هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه وموهاشوهفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورابخونه هم دوس داره برقصه وآهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدمادوس دارم فقط)یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه،دوس داره دستاش پره انگشتر باشه و از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه .این کاربری سومه منه اصلا دلم نمیخواست تو نی نی سایت عضو بشم ولی مشکل یه نفر باعث شد دوباره بیام
نه نپرسیدم اونم اصن نپرسید چرا اینو گذاشتی اینجا  چون مثلا همیسه میگه فلان چیزو از جلو دست بچه ...

حتی بگه به دوستم دادم یا هرچی مطمئنا مخاطبش باور نمیکنه ، فک کنم داره خداخدا میکنه بیخیال شی 

حتی بگه به دوستم دادم یا هرچی مطمئنا مخاطبش باور نمیکنه ، فک کنم داره خداخدا میکنه بیخیال شی 

اره مطمئنم داره دق میکنه چون امروزم نرفت سرکار اصن نمیدونه چی بگه اصن حرفی نمیزنه 

سکوت اصلا خوب نیس به تایجه نمیرسه ادم 

من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه ومحرم میره روضه نذر برمیداره،هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه وموهاشوهفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورابخونه هم دوس داره برقصه وآهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدمادوس دارم فقط)یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه،دوس داره دستاش پره انگشتر باشه و از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه .این کاربری سومه منه اصلا دلم نمیخواست تو نی نی سایت عضو بشم ولی مشکل یه نفر باعث شد دوباره بیام
با سیاست رفتار کن زود ب روش نیار  اگه ب روش بیاری انکار میکنع یا میگه برا دوست

اره میشناسمش اگه بپرسم میگه ببین کجا افتاده یا میگه دادم دوستم .انکار میکنه برا همین حرفی نزدم 

2706