2737
2734

اره عزیزم طبیعیه سعی کن غذات کم حجم باشه ولی دفعاتش زیادباشه که معدت فشارنیاره به قفسه سینت مثلااندازه ی یه پیاله کوچیک غذابخور غذاهای سبک بخور ولی ۵وعده زیادکارنکن بهت فشاربیاد روی صندلی بشین نفس های عمیق بکش معمولاتا۳۶هفته همینطوره زمانی که جفت بیادپایین درست میشه اگرم بچت پسرباشه علائمت کمتره چون پسربه طرف پایین میره ولی دختربالامیمونه وعلائم بدتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا !!تا یه کم راه میرم میفتم به نفس نفس زدن خیلی اذیت میشم

ایراد نداره هورمونیه 

اخر بارداری هم داری چون شکمت بزرگ میشه 

من که سر این بارداریم از اول داشتم و هنوز هم دارم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
اره عزیزم طبیعیه سعی کن غذات کم حجم باشه ولی دفعاتش زیادباشه که معدت فشارنیاره به قفسه سینت مثلااندا ...

آهاا ممنون عزیزم من وزنم الان ۷۰ کیلو زیاده؟؟آخه میدونی من دوتا بچه دیگه هم دارم باید به اونا هم برسم .

خدا کنه اول سالم باشه بعدم پسر باشه 

سلام عزیزم منم اولا همینجور بودم الان نوزده هستم و تنگی نفس بهتر شده ، فقط کاش از اول کمتر میخوردم ت ...

شما وزنتون چقده؟؟من الان ۷۰ هستم فکر کنم زیاده 

2740
شما وزنتون چقده؟؟من الان ۷۰ هستم فکر کنم زیاده 

منم تو هشت همین هفتاد بودم بعد بجای تهوع اشتهام زیاد شد چون کلا انار میخوردم و تهوع نداشتم الان هشتاد و یک هستم و دارم وزنم رو کننرل میکنم اخر ماه پنجم

ایراد نداره هورمونیه  اخر بارداری هم داری چون شکمت بزرگ میشه  من که سر این بارداریم از ا ...

شما سردتونم میشه من زیاد سردم میشه بیشتر مواقع انگشتای پام خیلی سرده

شما سردتونم میشه من زیاد سردم میشه بیشتر مواقع انگشتای پام خیلی سرده

الان که باردار شدم اره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
منم تو هشت همین هفتاد بودم بعد بجای تهوع اشتهام زیاد شد چون کلا انار میخوردم و تهوع نداشتم الان هشتا ...

من تهوع دارم ولی با غذا خوردن برطرف میشه😂شما نینی تون دختره یا پسر 

آره منم خیلی سرمایی شدم شما نینیتون پسره درسته؟؟

احتمالا پسره 

هنوز سونو آنومالی رو نرفتم 

ولی ان تی گفت احتمالا پسره

1
5
10
15
20
25
30
35