2752
2734
عنوان

خسته‌ام 🦋🍃

80 بازدید | 13 پست

خسته ام نیست کسی حال مرا درک کند 

کاش این روح شبی جسم مرا ترک کند 

🦋🍃#

ســخــݩــےازڋیــآږڋݪــ#

حیران‌خاتون#  

این آدم غمگین از دور قشنگ است 🦋🍃

بله دقیقا

من یه دختر قوی ام و از لحاظ روحی خیلی مستقلم . من یه دختر موفقم که هیچی کم نداره . یه دختر قشنگی که زیباییش زبون زد همه است ، یه دختری که کل آشناهاش غبطه ی هوش و استعدادش رو میخورن ، یه دختری که عاشق لواشکه و هر چی ترشه ! من یه دختر آرومم اما در عین حال وحشی ، کم حرف و در عین حال میتونم پر حرف ترین باشم ، عشوه دارم اما به میزان لازم ! میتونم قلب هر کی رو که بخوام با چشمام تسخیر کنم . این منم ! با این همه ویژگی های خوب ، ویژگی بدی ندارم و سعی میکنم به خودم تلقین بدی نکنم ، همین که صاف و ساده و بی ریا هستم برای هفت پشتم کافیه ، من همه ی آدمای مهربون به دلم میشینن اما ... من عاشق یه آدم مهربونی شدم که بیش از حدش اومده تو قلبم و ذهنم ، اما من اونو میخوام و همین طور هم میشه و من بدستش میارم . اندامم عالیه و هر چی بپوشم بهم میاد ، قدمم عالیه و اصلا کوتاه یا بلند نیستم ، موهامم بلنده و این زیبایی منو چندد برابر میکنه . فن بیانم عالیه و شعرای قشنگی مینویسم . خلاصه هر چی خوبیه تو جهان میتونی توی من پیدا کنی . این همه از خودم تعریف کردم که حس خوب بیاد دستم و کسی که میخونه اینو بهم انرژی خوب بفرسته ، من یه دختر معرکه ام همین! (تیکر هدفمهههه))))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خسته نباشین تولدتون مگه نیستش؟مبارک باشه تولدی که چه روز خوبی باشه ۱۳ اسفند🥳،حالا خسته از چی🤔

چه خوب که یادتونه تولدمه 

ولی تولدی مبارکه که باهاش خوشی باشه دل خوش لبخند همراه باشه نه منی که شب تولدم تنها مهمانم سایه خودم بود تنها خوردنی و نوشیدنیمم شاید اشکام بود

چه خوب که یادتونه تولدمه  ولی تولدی مبارکه که باهاش خوشی باشه دل خوش لبخند همراه باشه نه منی ک ...

والا منم حقیقتا الان تازه فهمیدم تولدتون بود😂چرا مگه خانواده پیشتون نیستن؟ چرا اشک و غم آخه مگه چی شده آخه چی ارزش اشک و غم آدمو داره اونم این روز! شاد باشین یه روز سال ۱۳ اسفنده دیگه😁

والا منم حقیقتا الان تازه فهمیدم تولدتون بود😂چرا مگه خانواده پیشتون نیستن؟ چرا اشک و غم آخه مگه چی ...

نمیشه گفت بعضی چیزا باید توی دل موفون بشن

گفتنش فقط در اوره 

چه خوب که یادتونه تولدمه  ولی تولدی مبارکه که باهاش خوشی باشه دل خوش لبخند همراه باشه نه منی ک ...

البته خیلی سخته کسی ناراحت باشه اونم روز تولدش😭امیدوارم حل بشه مشکلات همه مردم که هر کس چند تا گرفتاری داره

البته خیلی سخته کسی ناراحت باشه اونم روز تولدش😭امیدوارم حل بشه مشکلات همه مردم که هر کس چند تا گرفت ...

ممنون ان شاء الله آرامش مهمون  قلبمون بشه

نمیشه گفت بعضی چیزا باید توی دل موفون بشن گفتنش فقط در اوره 

بنویسین رو کاغذ بعد پارش کنین🤣آدم تخلیه میشه،برین دنبال پیشرفت با غصه که مشکلی حل نشده تا حالا،اسفندیا قابل انعطاف هستن برید به سمتی که دلتون میخواد