2737
2734

‏بخش زیادی از این «حس ناکافی بودن» طبیعیه، آخه یه آدم مثلا ۱۷-۱۸ ساله چرا باید حس کافی بودن کنه؟ چی میدونه؟ چی بلده؟ چه مهارتهایی داره؟ چه تجربه‌های داره؟

و واقعا فکر میکنید یه روزی میشه که پاتونو میذارید رو پای دیگه یه نفس عمیق میکشید و میگید آخیش حالا دیگه کافی ام؟ نه بخدا،اصولا ‏انسان هیچوقت کافی به معنای واقعی کلمه نخواهد بود، و اصلا چرا باید کافی باشه؟ وقتی کافی بشه یعنی دیگه نه جای پیشرفتی هست نه امید و اشتیاقی برای فردا از خواب بیدار شدن. به جای کافی چایی باشید. :)

نویسنده: ناشناس

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نباید احساس کافی بودن کنه؟

انسان مگه اومده به این دنیا تا به جایی برسه ؟

واقعا از یه نگاه بالاتر خودمونو ببینیم میبینیم چقدر بعضی اهدافمون کوچکن و دست و پا زدنن برای رضایت این و اون 

یه بچه به دنیا میاد خودشو عالی میبینه 

جامعه و خانواده بهش حس نقص میدن و وارد رقابت میکنن اون بچه رو

اگه حس کافی بودن کنی مطمئنا هر هدفی بخوای میرسی چون شایسته و لایقی

2728
چرا نباید احساس کافی بودن کنه؟ انسان مگه اومده به این دنیا تا به جایی برسه ؟ واقعا از یه نگاه بالا ...

ببین دیدم که میگم الان خیلی ها انتظار دارن مثلا با ۱۸ سال سن هم مهاجرت کنن ،هم یه بیزنس خفن داشته باشن ، هم تافل بگیرن هم هیکل عالی داشته باشن در صورتی که یکی نیست بگه تو هنوز ۱۸ سالته کم کم ، آهسته و پیوسته میتونی به خیلی چیزا برسی 

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   
ببین دیدم که میگم الان خیلی ها انتظار دارن مثلا با ۱۸ سال سن هم مهاجرت کنن ،هم یه بیزنس خفن داشته با ...

این کمال طلبی و مقایسه هست که خیلی هم لطمه میزنه

احساس کافی بودن میگه که من با همین شرایطی که الان دارم کافی و دوست داشتنی ام

من چندوقت روی خودم کار میکردم و این حس تقویت شد

زندگی بهشت میشه و لذت بخش

الان باز افت پیدا کرده

ایشون فکر کنم از منظر دیگه ای گفته

نویسنده میخواسته بگه که عیبی نداره که به موفقیت نرسیدی چون سنت کمه و نباید خیلی توقع از خودت داشته باشی 

این حرف درسته ولی اونجایی که ربطش به احساس ناکافی بودن میده که به خاطر سن کم یا شرایط به رویاهات نرسیدی محل انتقاده

حس ناکافی بودن دشمن عزت نفسه

و عدم عزت نفس هم دشمن موفقیت

2740
نویسنده میخواسته بگه که عیبی نداره که به موفقیت نرسیدی چون سنت کمه و نباید خیلی توقع از خودت داشته ب ...

چیزی که من از متن گرفتم این بود که اگه حتی کاملم هستی باز برای بهتر شدن تلاش کن(بازم خودتو کاملتروآپدیت کن)

برای عاقبت بخیریم دعا کن لطفا💚