2752
2734
عنوان

عیدی به خواهرشوهر و بچه اش

696 بازدید | 42 پست

سلام خانما شما به خواهرشوهر و بچه اش عیدی چی میدین اگه پول چقدر ؟واینکه جدا جدا میدین؟

من میخوام یه لباس برای بچه اش بخرم .حدود ۵۰۰ ۶۰۰ بشه.برای مامانش هم بخرم یا نه؟اخه خیلیا فقط به بچه عیدی میدن.خواهرشوهرم امسال بچه داره تا پارسال به خودش عیدی میدادم

میشه دعا کنید منم مامان بشم 🥹منم تیکر بزنم بگم بلخره منم مامان شدم🥹دیگه خستم از هرماه انتظار از ناامیدی امروز بعد از ۴ روز تاخیر دوباره نشد ناامیدم باز ناامیدی شوهرم😭خدایا مارو هم ببین .ما امیدمون به خودته تو امید مایی ای خدا.

هم به خواهرشوهرا عیدی میدم هم به بچه هاشون

هم به مادرشوهرم

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما کلا رسممونه برا خواهرشوهرا عیدی میدیم برا بچشم اختیاریه بعضیا میدن بعصیا نه نگه میدارن روز عید میدن دست بچه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
نه دیگه برای بچش بدی کافیه . یا هم همون ۵۰۰ تومنی بده به خودش بگو عیدیه دوتاتون

من همیشه پول میدادم .الان موندم پول بدم یا لباس بخرم برای بچه

میشه دعا کنید منم مامان بشم 🥹منم تیکر بزنم بگم بلخره منم مامان شدم🥹دیگه خستم از هرماه انتظار از ناامیدی امروز بعد از ۴ روز تاخیر دوباره نشد ناامیدم باز ناامیدی شوهرم😭خدایا مارو هم ببین .ما امیدمون به خودته تو امید مایی ای خدا.
هم به خواهرشوهرا عیدی میدم هم به بچه هاشون هم به مادرشوهرم

مادر شوهر جداست.اینجا همه به بچه عیدی میدن زیاد دستمون باز نیست که به جفتشون بدم.نمیدونم چیکار کنم

پول بده لباس خوب نیست

همیشه پول دادیم اما هیچوقت به چشم نمیومده.🙂

ما کلا رسممونه برا خواهرشوهرا عیدی میدیم برا بچشم اختیاریه بعضیا میدن بعصیا نه نگه میدارن روز عید می ...

ما یبار میبریم چون شهرمون جداست نمیشه هی بریم و بیایم .چهارشنبه سوری میبریم یا روز عید

ما اصلا همچین رسمایی نداریم خدا رو شکر فقط به بچه های خواهر برادرامون عیدی میدیم اونم کم

مادراتون چی؟

به هیشکی نمیدیم

😀سالی یباره اما خب واقعا اگه همه باهم ندن خوبه.خواهرشوهر من عیدی نمیده .اما من باید بدم😒

ما عیدی میبریم. به بچه ها هم فقط پول میدیم لباس بدیم. حتی اگه بهترین هم باشع باز فکرمیکنن رفتیم از ح ...

هوم منم شاید پول بدم .

2706