2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

🥺واقعا سخت بود؟ چه عوارضی داشت؟ از شر گلو درد و خلط راحت شدید؟

اره سخت بود چون نمیتونستم تا هفده روز چیزی بخورم و فقط اب هویج و بستنی میخوردم ک معدمو ب هم ریخته بودهشت کیلو لاغر شدم من تا یازده دوازده روز طاقت اوردم بعد شروع کردم غذاهای نرم خوردن تازه دکتر دعوام کرد.درد بعدش فقط با شیاف و قرص مسکن کم میشد.گفتن اگه خونریزی کنی ب بیمارستان نمیرسی خیلی حواست باشه خداروشکر گذشت و اره الان خیییلی راحتم هم توی نفس کشیدن و خوابیدن هم اینکه دیگ گلوم عفونت و بوی بد و سنگ لوزه و.ووو نداره

اره سخت بود چون نمیتونستم تا هفده روز چیزی بخورم و فقط اب هویج و بستنی میخوردم ک معدمو ب هم ریخته بو ...

وای خدا یعنی آنقدر سخته🤯🤯🤯 چرا نباید چیزی میخوریدید؟درد میکرد اولا موقع آب خوردن و غذا خوردن؟

وای خدا یعنی آنقدر سخته🤯🤯🤯 چرا نباید چیزی میخوریدید؟درد میکرد اولا موقع آب خوردن و غذا خوردن؟

هرچی بخوری انگار سنگ خوردی من حتی اندازه سرسوزن تفاله اگه توی اب هویج میرفت میخوردم سرفم ام‌میگرفت و سرفه کردن خطر خونریزی داشت.اب میوه های اسیدی و ترش اگه میخوردی ک واویلا از حلقت تا گوشهات میسوخت حتی موز....شیاف دیکلوفناک میذاشتم فک کنم شش ساعتی یکبار بود میذاشتم تا سه چهارساعت خوب بود بعد کم کم شروع ب درد میکرد شش ساعت طاقت نمیاوردم باز میذاشتم