2733
2734

ادای تازه به دوران رسیده هارو در نمیاوردم با شوهرم دوتایی میرفتیم میافرت عشق و حال

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی ماشین برای خودم میخریدم هرچند الان ماشین شوهرم ب نامم هست ،ومشکلی نداره باهاش رانندگی کنم

یه واحد اپارتمان برای خودم میخریدم میدادم اجاره  و هر ماه حقوقی داشتم (همون اجاره)

هفته ای ی بار یکیو میاوردم خونمو تمیز کنه

ماشین ظرفشویی میخریدم

کلکسیون عطر،لاک،لوازم ارایش،کیف و کفش داشتم

هر هفته برنامه تفریحی داشتم با دوستام

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست
ادای تازه به دوران رسیده هارو در نمیاوردم با شوهرم دوتایی میرفتیم میافرت عشق و حال

تازه به دوران رسیده ها چیکار میکنن مگه؟؟

اگر شاغل باشی و نتونی بری سفر چی 

جز پس انداز برای لذت بردن از پولت چه ایده ای داری؟

مثلا چی میخری جز ادکلن لباس لوازم آرایش  

ماشین خوب…گوشی خوب….برای صورتم و موهامو و کارهای زیباییم هزینه میکنم

البته در حد درآمد همسرم

نه اینکه تو فشار بزارمش

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
ی ماشین برای خودم میخریدم هرچند الان ماشین شوهرم ب نامم هست  ،ومشکلی نداره باهاش رانندگی کنم ...

اگر ماشین داشتی

ماشین ظرفشویی

حقوق خوب داشتی

ولی نتونی بری سفر

نیروی خدماتی هم هروقت بخوای بتونی بیاری

چیکار میکردی؟؟

تازه به دوران رسیده ها چیکار میکنن مگه؟؟ اگر شاغل باشی و نتونی بری سفر چی  جز پس انداز برای ل ...

مثلا خرجای انچنانی دیدی النگو میخرن هر جا میرن از قصد بیرون میندازن جیرینگ جیرینگ یا از گردنشون پنج کیلو طلا اویزون میکنن یا یه فیس و افاده هایی میان که بیا و ببین یا خودشون رو از نو میکوبن میسازن...بعدشم گفتی اگه پول داشتید دیگه پول داشتن هم مستلزم منبع درامد خوبه من از اون نظر عرض کردم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ماشین خوب…گوشی خوب….برای صورتم و موهامو و کارهای زیباییم هزینه میکنم البته در حد درآمد همسرم نه ای ...

عالیه👍🏻

میدونی بعضی خانما هستن یه جوری برخورد میکنن که همسرشون حس میکنه هرچیزی در شان زنشون نیست

برای اینکه رضایت خانمشون رو کسب کنن خیلی تلاش میکنن

دلم میخواد بدونم اون خانما چجوری برخورد میکنن 

درست میگی   اینجور آدما حس خوبی نمیدن  مرسی نظرت ارزشمنده برام

🌹