2733
2734

میشه راهنمایی کنید میخوام بدونم در ماه چقدر هزینه ی زندگیتون میشه ؟

چقدر حقوقتونه؟ 

زندگیتون میچرخه؟ 

چه مخارجی مهمه؟ و چقدر هزینه اش میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما خیلی معمولی زندگی میکنیم

بی اجاره خونه ده تومن

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
2731

چجوری بگم برات عنی اینکه در ماه چی میخوریمو اینا ؟

تو فراموش نکن که بنده کوچکی داری با نوازشی و یا شاید تلنگری . آرام وجودت را ، همراهیت را ،مهربانی و بزرگی ات را برایم یادآوری کن …❣️خدایا شکرت 💜 خدایا مواظب زندگیم باش 🙏❤️

اجاره خونه ک بستگی ب خونه و شهر و مکانی داره ک انتخاب میکنی 

قسط و وام هم همینطور جدا

ماشین وخونه اگ داشته باشید ک خیلییییی عالیه

بدون خرج ماشین و خونه و قسط  ما ماهی۱۰ت خرج داریم 

بستگی داره 

ما ۳ نفریم بچم کوچیکه هزینه بچم از پوشک بگیر تا دکتر و قطره هاش هزینه اش جداست تا اخرماه حدودا با ۲ تومن سرمیکنیم البته بجز گوشت و مرغ و برنج اونارو جدا میخریم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

اصلا نمیشه گفت 

۱۹ قسط داریم 

اجاره نداریم

خورد و خوراک بین ۱۵ تا ۲۰ 

بقیه چیزا هم متغیر

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
چند نفرید ؟

یع پسر یکساله دا م و خودمو شوهرم

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
2706