2752
2734
عنوان

بزرگ ترین رویای هر پسری 😉

4212 بازدید | 160 پست

یکی از چیزایی که خیلی پیش هم صحبتش و میکنن اینه که مثلا یه دوره ای برسه کنار خیابون که ایستادن همینجوری خانم ها بوق  بزنن و بگن:

آقا برسونم تون و...🤣🤣🤣

بعد مثلا من برگردم بگم:

برو خانم...مگه خودت پدر پسر نداری برادر نداری برو مزاحم نشو.😂😂😂

به نظرتون به واقعیت چقدر نزدیکه این موضوع؟؟؟

🙋‍♂️پسر هستم.دعا نویسیِ برادران جعفری(به جز اصغر)😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اللهم اشفع کل مریض🤲

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
دست رد به سینه ی هیچ کدوم شون نمیزنید یعنی؟😂

ن

با اجازه پسر هستم🤗🤍گ‍‌ورب‍‌اب‍‌ا ی ف‍‌رص‍‌ت دوب‍‌ار‍ہ #ذات ادم‍‌ا ه‍‌ی‍‌چ‍‌وق‍‌ت تغ‍‌ی‍‌یر ن‍‌م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍ہ . !
من هر وقت چند بار پشت سر هم به استادم زنگ میزنم میگه مگه خودت پدر برادر نداری مزاحم من میشی😂😂

وایییی😂😂😂😂😂 بنده خدا رو ببین به کجا رسوندید هاااا

همین الانم هست متاسفانه :/

🎯در تلاش برای رسیدن به اهدافم هستم 🎯 باید بتونم به این اهدافم برسم  ناامیدی دری از درهای شیطان است پس هیچ وقت ناامید نشید و به اهداف و مسیراتون ادامه بدین و دست از تلاش نکشیداین امضا رو هدیه میدم به خودم و همه آدم های امیدواری که با اینکه حالشون بده ولی همچنان به زندگی ادامه میدن و یک راهی رو برای پیشرفت و رسیدن به خواسته‌هاشون پیدا می‌کنن
من زیاد دیدم هممین داداشم بیشتر از من خاستگار داره

خدا برادر تون رو حفظ کنه... خصوصیت اخلاقی یا ظاهری خاصی داره؟

2706