2733
2734

میخوای بشنوی قرارع برسی بهش ازه؟

ولی تعبیزش اینه که زیاد فک کردی به این موضوع

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجوری بود دقیقا

توی واقعیت که مشکلات داریم و پدرم من و نمیده بهش اما تو خوابم مشکلات مون حل شده بود منظورم کار و اینجور چیزاس اومدن خواستگاری و پدرم قبول کرد بعدشم ی قسمت عقد و دیدم

توی واقعیت که مشکلات داریم و پدرم من و نمیده بهش اما تو خوابم مشکلات مون حل شده بود منظورم کار و این ...

حل میشن عزیزم ایشالا میرسین بهم

دردی که انسان را به سکوت وا می‌دارد بسیار سنگین تر از دردی استکه انسان را به فرياد وامی دارد…و انسان ها فقط ب فریاد هم می رسند…نه به سکوت هم…!
جدی؟🥺اره دلم میخواست همه بیان بهم بگن میرسی بهش

بگردم الهی برا دلت 🥲دعا میکنم برسی

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2706