2733
2734
عنوان

شکست خوردن نیروی های ایران از نیروهای آمریکای

| مشاهده متن کامل بحث + 2998 بازدید | 225 پست

موقع جنگ بین دو تا کشور ارتش هاشون با هم درگیر می شن نه پلیس هاشون. دیشب که گذشت ولی امشب موقع فک کردن به این قضیه بیشتر دقت کن

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کامنت نزارید بببنم این بی زبون چی میگه

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

درکل قدرت نظتمی ایران طوریه که کشوری جرعت نمیکنه به حمله به ما فکر کنه پس با خیال راحت بگیر بخواب

معلومه که آمریکا از بقیه کشورا بهتره چون قدرت اول جهانه

I R ❤ p s  خوش قلب ترین آدم ها اونایی ان که نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان🌱  در اگر بر تو ببندد، مرو و صبر کن آن جا ز پس صبر، تو را او به سر صدر نشاند/ و اگر بر تو ببندد همه ره ها و گذر ها ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند✌💚
2706