2737
2734
عنوان

کلاهبرداری

145 بازدید | 15 پست

یک خانم به اسم معصومه دهخدا یک دست مبل سلطنتی و میز نهار خوری را که ارزشش بیشتر از 50 میلیون است را در سایت دیوار به قیمت 15 میلیون تومان به فروش میزاره در واقع دام پهن میکنه تا حالا خیلی ها توی این دام افتادن از جمله خود من، 

من مبلغ را برای ایشان واریز کردم و ایشان یک بارنامه تقلبی به نام‌ باربری دماوند و عکس کارت ملی و گواهینامه تقلبی به اسم سجاد مهکی برای من فرستاد ولی دیگه خبری از ارسال کالا نبود از ایشان به پلیس آگاهی شکایت کردم ولی به نتیجه نرسیدم لطفا دوستان این متن را به اشتراک بگذارید که این خانم دیگه نتونه کلاهبرداری کنه عکس کارت ملی و شماره کامیون را هم می فرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطور اعتماد کردی 15 میلیون ندیده و نشناخته بدی😐 تا جایی که من اطلاع دارم اول میان کالارو میبینن ...

من کرمانشاه هستم و گفت که اون تهران ه 

من بارها از سایت دیوار خرید کردم و مشکلی پیش نیومده بود

من کرمانشاه هستم و گفت که اون تهران ه  من بارها از سایت دیوار خرید کردم و مشکلی پیش نیومده بود

خب این یکم هزینش زیاد بوده کاش ب راحتی اعتماد نمیکردی

حداقل ی شماره تماس از طرف میگرفتی

2738

شماره موبایلشو نداری؟ میتونی بری دادگاه نامه بگیری برای اداره مخابرات که به علت کلاهبرداری، اطلاعات این شماره رو بهت بدن 

بعد که رفتی مخابرات و اطلاعات رو گرفتی میتونی قانونی از اون شخص توی دادگاه شکایت کنی

همه چیز ازش گرفتم  ولی همه تقلبی بود

ای بابا ..عجب آدمایی پیدا میشنا 

میتونی با یه اکانت دیوار دیگه بهش پیام بدی و خودتو جا مشتری بزنی بگی قصدت خرید و بگو بهش یه شماره تلفن بده باهات تماس بگیرم و درمورد قیمت و کیفیت کالا و نحوه ارسالش صحبت کنیم

ای بابا ..عجب آدمایی پیدا میشنا  میتونی با یه اکانت دیوار دیگه بهش پیام بدی و خودتو جا مشتر ...

الانم داره با همون شماره تماس فعالیت میکنه تمام شماره تماس هامو تو لیست سیاه گذاشته اصلا خواب نمیده 

2706