2733
2734
عنوان

خیلی احساس تنهایی دارم

186 بازدید | 16 پست

سلام .خانم های عزیز من توی خونه خیلی حوصلم سر میره .با اینکه هم شاغل هستم هم پسرم کوچیکه اما بازم وقت آزادم،گوشی دست میگیرم و تو اینستا میچرخم بیش از حد .دلم میخواد یه گروه مجازی داشتم با چندتا خانم حرف میزدیم .ولی اونم باز کار با گوشیه.شما چه کارایی پیشنهاد میدید بهم؟؟باشگاه دوس دارم که خیلی دوره و منم ماشین ندارم 

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
کسی دوست نمیشه تو نی نی سایت من پسر ۵ سالم فوت شد با هر کی دوست شدم فقط گفت خدا صبرت بده و هیچ همد ...

خدا رحمتش کنه چقدر سخت. خب توقع داشتید یعنی چکار کنن دوستاتون؟

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
بله  همون موقع ۷ ماهه باردار بود

میگم کسی که فرزند از دست میده زنده نمیمونه 

من که خیلی فرق کردم اون موقع شاد و شجاع و سرحال بودم الان خیلی ناراحت و افسردم

شاید بمیرم به مرور زمان

چجوری زندگی کرد اون خانم شاید خیلی شکسته و میر شده

سلام پخش و خوندن قرآن  سوره بقره و سایر سوره های قرآن برای من که خیلی خوب بوده خیلی از مریضی ها و دردهای که ناشی از سحر و چشم و جن بوده با پخش قرآن خوب شده من یک پیرزن جادوگر چشم زن در اطرافمه‌ که از هیچ سحر و چشم زخم برای نابودی من خودداری نمیکنه و من با پخش قرآن تا امروز تونستم خیلی از شرهاش رو خنثی کنم خیلی از دخترها بدلیل سحر یا چشم زخم یا جن عاشق و دلایل دیگر شرایط ازداوجشون جور نمیشه یا خواستگار نمیاد یا میاد و الکی بهم میخوره که با خواندن و پخش قرآن میتونند سحرو جن رو نابود کنند و ازدواج موفقی داشته باشند فقط برای کسانی که پخش و خواندن  قرآن باعث آزارشون‌ میشه یا خودشون یا یکی از اعضای خانوادشون یا جن داره یا سحر و یا دعاهای غیر قرآنی در خانه دارید یا شیاطین جنی در خانه تون هست که مطمعنا اگه الان باعث مشکلاتی نشدند بعدا میشن شما با پخش و خواندن  قرآن به آنها آسیب رسوندید اونا می‌ترسند شما پخش قرآن رو ادامه بدین و اونا رو بسوزانید برای همین کاری می‌کنند که شما رو منصرف کنند شما اگه ادامه بدین قرآن این شیاطین و اجنه و سحرها رو نابود میکنه اگه نه این موجودات قویتر میشن بهتره قبل از پخش قرآن ۱۰ بار آیت الکرسی بخونین و دورتون بشکل دایره فوت کنید و خوبه آخر شب و اول صبح آیت الکرسی ببینید ممکنه در این مدت خوابهای ترسناک ببینید که نگرانی نداره کم کم از بین میره  فقط هرگز برای رفع مشکلاتتون سراغ دعانویس و رمال و سحر ،جادو نرید که خودتون‌ رو بدبخت میکنید کار اینا با جن و شیطانه که هر کی بره پیششون جن به جونشون میندازند‌ و این شیاطین هزار مشکل دیگه بوجود میارند و چون خودتون دعوتشون کردین به این سادگی نمی رند ،همه مشکلات رو میشه با قرآن و کمی صبر و حوصله بهتر و بدون ضرر حل کرد

2706