خو الان برو سرکار

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

آره تو زندگی سابقم جدا شدم با این شرایط چون دیگه اون زندگی درست شدنی نبود جدا شدم....من همیشه می گم آدم تو کاخ شوهر هم باشه بازم برای روز مبادا باید مستقل باشه....از حالا شروع کن تو می تونی.

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// به قول هوشنگ ابتهاج《یک جا به کنارِ تو،ارزد به جهان با غیر....》//چشمی که بخواد فقط از تو لب ریز بشه،،هرگز به دیگری نگاه نمی کنه،،خواه حاضر باشی،،خواه غایب....// انگشت در حلقم کردم و تمام خرافاتی که به نام اعتقادات به خوردم داده بودن بالا آوردم چیزی در من زده شد به انسانیت!!////از تماااام شیرین زبونیا،تاتی تاتی راه رفتنا،حس خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی  نازنین پروردگارم خودت مواظب تو راهیای من باش،بهت ایمان دارم می دونم سالم و سلامت بغلشون می کنم تو همیشه پشت و پناهم بودی و هستی و خواهی بود.                انشالله هر کی هر آرزویی داره هر چی زودتر براش تبدیل به خاطره بشه الهی آمینننن. 
2706