2733
2739

استرس گرفتم بفهمه چی بگم؟من اصرارم‌نکردم ک بیارم ...پیشنهاد دادم اونم گفت باشه.‌‌..تو حیطه ی کاریم..آرایشی...چی بگم اگه گفت فلان جا قیمتش پایینتر بوده؟😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرت بگم وسیله ها رو پس بیار اگه نمیخوای؟اونقدرم ک استفاده شده کم کنً

نه پای کاری که کردی وایسا 

بگو عزیزم خرید و رسوندنش به دستت زحمت و هزینه داره هرکس دیگه هم باشه همین کارو می‌کنه 

من وقت گذاشتم بابتش 

2740
اینترنتی خرید کردم از فروشگاه..تقریبا بیست درصد کشیدم روشون...

تف به روت بیاد 🤣🤣🤣

اگه یک میلیون هم خرید کرده باشی دویست تومن سرش خوردی 

لعنتی🤣🤣😅😅

حداقل اگه کرایه ماشین و ترافیک سر راهت بود مشکلی نداشت میگفتیم مزد دستت بوده

ولی علنا کردی پاچه رفیقت😅

نه پای کاری که کردی وایسا  بگو عزیزم خرید و رسوندنش به دستت زحمت و هزینه داره هرکس دیگه هم باش ...

منم باهات موافقم 

ولی ایشون اینترنتی خرید کرده

دوقدم هم بر نداشته😅😅

تف به روت بیاد 🤣🤣🤣 اگه یک میلیون هم خرید کرده باشی دویست تومن سرش خوردی  لعنتی🤣🤣😅😅 حد ...

دویست زیاده برای یه تومن؟؟خدایی زیاد نیست‌‌...پرس و جو کردن و جنس اصل پیدا کردن و ده تافروشگاه قیمت گرفتن بیست درصد نمیشه یعنی؟🤦🤦

نه مثلاً بگه فلان جا قیمتش پایین تره..یا فلان مغازه قیمتش مناسب تر بود و تو بالاتر برام آوردی

خب بچو من این قیمت خریدم نمیدونستم ارزون تره 

ولی کاش اگه باب رفاقت اینکارو مردی روش نمیکشیدی چون میگی اینترنتی سفارش دادی و برا خریدشم زحمتی نکشیدی پس نباید روش میکشیدی

منم باهات موافقم  ولی ایشون اینترنتی خرید کرده دوقدم هم بر نداشته😅😅

بابا این فروشگاهی کدخربدم قبلاً حضوری رفتم...کلی گشتم ک پیداش کردم بعدش دیگه خرید هام‌ اینترنتی ازشون میگفتم....اینا حساب نمیشه نامرد؟

2706