2733
2771
جزاینکه دوساله ارزوم شده خاطره دیگه ازش ندارم  اها دروغ چرا از تمام ماجرای حاملگی هرماه توهمشو ...

از خدا میخوام دامنتو سبز کنه به حق علی نی نی بیاد تو بغل پر مهرت

با اینکه تو یه تاپیک خیلی دلمو شکستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارهبخدا یه دانش آموز دارم قبلا داداشش هم شاگردم بوده مادره انقد بی مسئولیته آدم میخواد سکته کنه پ ...

دقیقا منم ادم دیدم واسه اینک بچش سر غذا گریه میکرد کلی دعا کرد براش میگفت کاش میمردی ک نمیزاری غذا بخورم ادم دیدم بچش داره از گرسنگی تلف میشه ذره ای مهم نیست براش اصن اینارو میبینم تو کار خدا میمونم

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
از خدا میخوام دامنتو سبز کنه به حق علی نی نی بیاد تو بغل پر مهرت با اینکه تو یه تاپیک خیلی دلمو شکس ...

ممنون گل انشالله 

کدوم تاپیک؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

خواسته بود

اما اصلا فکرشو نمیکردم اون ماه.

بی بی چک زدم هاله انداخت۲۶ شهریور بود

فرداش رفتم سرکار روم نمیشد برم آزمایشگاه.سرباز هامون شیفت صبح همه اونجا جمع میشدن

گذاشتم ساعت ۱ که رفتن رفتم پیش یکی از همکارا سریع ازم آزمایش گرفت بعد برگشتم بالا سرکارم بعد یه ربع دیدم نفس نفس داره از پله ها میاد بالا

گفت انقدر ذوق داشتم نتونستم منتظر اسانسور وایسم.مثبته فقط باید بعد ۴۸ ساعت تکرار شه.و اون شد راز بین منو اون و یکی از سربازایی که بعد ۴۸ ساعت آزمایش دادم و مجبور شدم جوابو از اون بگیرم تااااا بعد سونوی انومالی که به بقیه همکارا گفتم

از خدا میخوام دامنتو سبز کنه به حق علی نی نی بیاد تو بغل پر مهرت با اینکه تو یه تاپیک خیلی دلمو شکس ...

لطفا بگو کدوم تاپیک و چی گفتم کنجکاوم

دقیقا منم ادم دیدم واسه اینک بچش سر غذا گریه میکرد کلی دعا کرد براش میگفت کاش میمردی ک نمیزاری غذا ب ...

نمیدونم چی بگم گاهی کفر خدا  هم میگم

من معلمم از این موارد زیاد دیدم و میبینم

یکی از دانش آموزان باباش ۱۰ ساله سرطان داره توی فقز زندگی میکنن مادره خونه مردمو تمیز میکنه تا بتونه خرج بچه هاشو بده

بعد ۷ تا بچه آورده ۷ تااااا

۵ تا دختر اول خدا بهش داده یکی هم معلول 

باز شوهره سرطان داشته رفته بچه آورده 

بخدا بچه اسباب بازی نداره اونسری گریه میکرد بی‌صدا میگفت هیچی ندارم رفتم براش خریدم

خوراکی درست و حسابی نداره

مثلا قیمه میاره کلا گوشت نداره فقط لپه و خورشت قورمه سبزی همینجوری

یا اکثرا غذاش سیب زمینیه

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
نمیدونم چی بگم گاهی کفر خدا  هم میگم من معلمم از این موارد زیاد دیدم و میبینم یکی از دانش آمو ...

هعیییی خواهر کار خدارو ببین 

دوربر من بچه فقط واسه هوس و اسباب بازیه 

طرف خودش نون نداره میره بچه میاره 

طرف خودش اوره خونه مردمه شوهرش کار نداره غذاش تو خونه پدرزنه خرج لباسو اینلش با مادر زنه بچه اورده بعد میبی عمون ادم بعد دوسال ک هنوز داره بچه اولو شیر میده هنوز وظع زندگیش همونه باز بچه دومم اورده خداهم هعی میده بهشون 

اونوقت....

چی بگم به قول شما نمیخوام ناشکری کنم کفر بگم مقایسه کنم ولی دلم میگیره  

یه کاربری دیگه داشتم  بخاطر حجاب با یه خانمی بحثم شد شما از تاپیکای قبلیم مشکلاتمو خوندید و به ...

من هیچوقت اینکارو نمیکنم واقعا مطمئنین من بودم 

تا الان کاربری دیگه ای با نام لیلای عاشق داشتید ؟ و اینکه محجبه هستید؟

اره داشتم 

سه چهارتا کاربری فقط باهمین لیلای عاشق داشتم 

نه اخه محجبه نیستم و زیاد خودمو قاطی این بحثا نمیکنم الان واقعا یادم نمیاد جریان چیبوده و چیشده ولی چیزی ک کاری واقعا تاحالل انجام ندادم و ازش متنفر بودم اینبود ک برم تاپیکای قبلیو طرفو چک کنم 

باز شما ببخشید منو❤️

یهویی شد به شوهرم گفتم بابا چیشد مگه زودپزم به این زودی جواب بده اقدام کنیم که بدونیم بریم دکتر یه هفته عقب انداختم پریودیمو اصلا فکرشم نمیکردم دیدم یه حالتایی دارم تکرر ادرار ویار بو منتظر بودم پریود شم شک کردم تست زدم مثبت شد رفتیم ازمایش گفت مثبته برا خانواده خودم و همسرم شیرینی خریدیم باور نمیکردیم به این سادگی بچه دار شیم.خدا بهمون یه دختر ناز داد که الان شده همه زندگیم

مادرشوهرم همش میگه یه جفت میخواد داداش میخواد گفتم هیچی نمیخواد خودش کل دنیا می ارزه برامون

میترسه تاج و تخت پسرش به تاراج بره نکبت

2706