2733
2734
عنوان

دعوا با داداشام به خاطر مامانم

210 بازدید | 12 پست

سلام ،مامانم امروز بهم زنگ زد گریه کرد که  برادرام بهش بی احترامی میکنن و بهش توهین کردن البته بار اولشون نیست و منم همیشه  میگفتم دخالت نکنم ولی دیگه از حد گذروندن منم عصبانی شدم به همشون زنگ زدم و دعواشون کردم که اگه بلایی سر مادر بیاد من می‌دونم و شما گوشی رو قطع کردم ،حق داشتم این کار رو کنم یا نه دلم برای مادرم میسوزه شوهرم میگه تو دخالت نکن آخه آدم چقدر صبر داشته باشه

والا دستت طلا 

حقشون بوده نفهما

متاهل هستن یا مجرد؟؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این مسائل با تلفنی حل نمیشه،چون ممکنه بعد ها هزارتا بزارن روش علیهت استفاده کنن،باید وقتی همشون بودن ...

رو در رو هم حرف زدم بهم میگن به توچه چون از من بزرگترن خیلی انگار منو جدی نمیگیرن

مجرد مامانمو دارن دق میدن از منم بزرگتر هستن

حتما ی روز برو خونه مادرت جدی باهاشون صحبت کن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
اول که خوب کاری کردی  ولی به مادرت تاکید کن که حالا که بی احترامی می کنن  حتی بصورتشون هم ...

اتفاقا همین کار رو می‌کنه ولی اونا حالیشون نیس البته تا حدودی مامانم مقصره ولی نه دیگه تا این حد که اونا به خودشون اجازه بدن هرچی از دهنشون درمیاد بهش بگن

2740
رو در رو هم حرف زدم بهم میگن به توچه چون از من بزرگترن خیلی انگار منو جدی نمیگیرن

پس در این صورت باید مادرتون خودش از عهده ی خودش بر بیاد

بی محلی بکنه،که بفهمن واقعا رنجیده شده،ناراحته

یه چند وقت بی تفاوت باشه بهشون ،تا بفهمن چقد براشون زحمت میکشه هر روز از لحاظ غذا و لباس شستنو خونه مرتب کردنو همه چی به چشمشون بیاد

کاراشونو انجام نده یه مدت ، کلا باهاشون صحبت نکنه

چون شما فقط خودت رو از چشمشون میندازی و بی فایده

اتفاقا همین کار رو می‌کنه ولی اونا حالیشون نیس البته تا حدودی مامانم مقصره ولی نه دیگه تا این حد که ...

واقعیت احترام که کسی دست خودشه 

یه مادر اگه بیش از اندازه فداکار باشه یا زیاد غر بزنه یا حد وحدود رو ندونه ،مورد احترام قرار نمی گیره

پس در این صورت باید مادرتون خودش از عهده ی خودش بر بیاد بی محلی بکنه،که بفهمن واقعا رنجیده شده،نارا ...

من بهشون میگم به مامان بی احترامی نکنید از چشمشون می افتند ولی اونا این کار رو میکنن از چشم من نمی افتن؟!،هیچ دختری طاقت نمیاره ببینه اینجوری با مادرش رفتار میشه ،برادرام همو دارن من تنها به جز مادرم هیچ کسی رو ندارم

من بهشون میگم به مامان بی احترامی نکنید از چشمشون می افتند ولی اونا این کار رو میکنن از چشم من نمی ا ...

درکتون میکنم،این مسائل رو تقریبا با چشم خودم دیدم

برای پدربزرگ و مادربزرگم و پسراشون 

میتونم بگم که مشکلات ما یجورایی تعریفش میشه از ماست ،که برماست

یعنی نیکی بیش از حد ،باعث میشه حد و مرز رو رعایت نکنن و به همه تعرض کنن حتی اگه مادر باشه