2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای امضام دعا کنید فردا چکاپش خوب باشه

إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا﴿۶﴾                                                   (آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است،من عاشق مردیم که دچار سرطان خونه سنش هنوز حتی به ۳۵ نرسیده عاشقشم..اونم عاشقمه__ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲__بهمون گفتن بعد از ۳۶ جلسه شیمی درمانی بازم سرطان غالب شده تو بدنش...از همه جا و همه کس توی یه شب بریدم ولی با کمک دوستام بازم امیدوار شدم 🩵🩵 توروخدا دعاش کنید فکر نکنید آدم بدیه ها نه اصلا.. عشق من حتی رفته با داعشم جنگیده خیلی از سالای عمرشو برای دفاع از ناموس کشورش گذاشته.. ولی از بچگی خودش زیر دست یه مشت ظالم بوده سختی کشیده میدونم دست خودش باشه اونقدر خستس که راضیه به مرگ... ولی من عاشقشم خانوادم میگن ولش کن ولی من عاشقشم عاشقش میمونم تا همیشه...🩵🩵🩵🩵
2728

بهارم 

مرسی گلم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740

التماس دعا

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2706