2733
2739

ازتون خواهش میکنم از ته دلم برام دعا کنید

بلکه دعاهای شماها اثر کرد 😭😭😭

فلشمو گم کردمه توش چیزای شخصی داشتم نمیدونم دست کی افتاده اگه کسی بخاد با ابروم بازی کنه بمیرم بهتره😭😭😭

اینقددد گریه کردم دعا کردم التماس خدا کردم ولی انگار ن انگار 

دااغونم 

توروخدا دعام کنین یا فلشم پیدا بشه یا خودش ابرومو حفظ کنه 😭😭😭😭😭

شب و روز تو ذهنمه نمیدونم دیگه چیکار کنم 

من تا الان نه ابرو از کسی بردم نه دروغ وتهمت به کسی نسبت دادم خواهش میکنم دعا کنین حافظ ابروم باشه 😭😭

جالب اینجاس هرچقد دعا کردم گریه کردم حتی دلمم اروم نمیشه 😭😭😭😭

من جز اینجا جایی هم ندارم

خدااایااا دردمو بی کی بگم 

جدیدا فکر خودکشی زده به سرم که فقط فکر نکنم راجبش 😭😭

چون هیچی برااز دست دادن ندارم

سلام عزیزم توکل کنید به خدا

نذر چهل تا عاشورا برای شهید نوید صفری بکنید

از فردا هم شروع کنید

ان شاالله پیدا میشه

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که دلم اروم نمیشه😭

اتفاقی نمیفته 

برای برادر منم فلشش گم شده بود 

بعد چند وقت تو لباسشویی پیدا شد 

مامانم شلوارش رو انداخته بود لباسشویی فلش هم داخلش بوده 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
2740
اتفاقی نمیفته  برای برادر منم فلشش گم شده بود  بعد چند وقت تو لباسشویی پیدا شد  ما ...

کااش مال منم خونه بود

ولی اینک هرلحظه هزار فکروخیال میکنم که کجاس دست کی افتاده قراره جه اتفاقی بیفتع داره دیوونم میکنه😩

سه هفتس گذشته اگه میخاس تا الان پیدا میشد😭😭

ما وطیفمون دعاست عزیزم

اونجاهاشو کاری نداریم

برای خدا نشد نداره

این کانالو تو ایتا ببینید با خصوص حاجت رواییاش رو بخونید

Shahidonline

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀