2733
2734
عنوان

قبول دارید پسری که...

739 بازدید | 25 پست

پسری که دست پدر مادرشو میبوسه و اوج احترام رو به پدر مادرش داره میتونه تو زندگی با همسرش به همسرش هم احترام بزاره...

پسری که تو خونه پدر مادرش تو کار های منزل کمک میکنه توی خونه ی خودشم کمک میکنه...

و یه نصیحت برادرانه...پسری که به خاطر شما از پدر و مادرش میگذره یه روزی به خاطر هر چیزی از شما هم میگذره...

پسری و انتخاب کنید که برای پدر مادرش سنگ تموم گذاشته.

🙋‍♂️پسر هستم.دعا نویسیِ برادران جعفری(به جز اصغر)😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من موافق نیستم هر چیزی در زندگی حد و مرزی داره

و قرار نیست هر ادم این مدلی حتما تو زندگی زناشوییش هم اون مدلی رفتار کنه

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

نمیخوام مخالفت الکی کنم ولی موافق صد در صد نیستم بعضیا فقط تو شناسنامه پدر مادر و احترام گذاشتن بهشون فقط لطفا اونی که از پدر مادرش خیزی ندیده و فقط اذاب کشیده شایدبهتر معنی احترام و علاقه و آرامش رو بفهمه

پسری که همسرشو اولویت اول زندگیش قرار نده رو باید بزاری دم درررررر

پسری که به حرف ننه اش باید بزاری دم در

پسری که مسولیت پذیر نیست دروغگو باید بزاری دم دررر

پسری که عرضه نداره رابطه همسرش و خانوادشو مدیریت کنه باید بزاری دم در

و ....

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

به هیچ وجه موافق نیستم

یه حد و مرزی بین همه باید وجود داشته باشه

نظر شخصی من اینه که مرد ایرانی هیچوقت زنشو به اندازه خانواده خودش دوس نداره مگر بعد از فوت پدر و مادرش تازه به خودش میاد چون میبینه دیگه کسی براش نمونده درحالی که سختی و زجر با خانم هستش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
من موافق نیستم هر چیزی در زندگی حد و مرزی داره و قرار نیست هر ادم این مدلی حتما تو زندگی زناشوییش ه ...

احترام میزارم به حرفاتون...ولی اینی که گفتم خصلت تمام پسر هاییه که میشناسم با احترام 🌹

🙋‍♂️پسر هستم.دعا نویسیِ برادران جعفری(به جز اصغر)😅

نه قبول ندارم

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706