2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب چی گفتن داخل سونو هر تخمدان چندتا داشتی.اگه ۴ تا ۵ تو هر تخمدان داشتی مناسبه

ببین بزار اینجوری بهت توضیح بدم من یه دختر ۶ ساله دارم گفتم بزار شروع کنم درسمو بخونم لیسانس بگیرم بعد سه چهارسال یکی دیگه بیارم ولی خب یه مدت بود خونریزی پریودم کم شده بود رفتم سونو دادم یکی از تخمدانام ۲ تا فولیکول و اون یکی ۱۳ تا داشت ولی چیزی که عجیب بود این بود که روز دوم سایز فولیکول غالب ۲۱ میلی بود

2738
خب چی گفتن داخل سونو هر تخمدان چندتا داشتی.اگه ۴ تا ۵ تو هر تخمدان داشتی مناسبه

بعدش دوباره بعد ۱۷ روز پریود شدم امروز باز رفتم سونو که ببینم همیشه روز دوم فولیکول غالب دارم که دیدم نه خداروشکر ایندفعه اوضاع بهتر بود ولی اون تخمدانم که فولیکولاش ۱۳ تا بود شده بود ۸ تا یعنی انقدر تند تند فولیکولا کم میشن

شما ذخیرتون کم نیست.شما تنبلی تخمدان دارید

بازم ازمایش بدید که مطمئن بشید کدوم یکیه ولی به نطرم نگرانی نداره.جدیدا به خاطر اب و هوا یا هر چی هست من خیلی از خانوما از جمله خودم دو دیدم حجم پریودشون بی دلیل کم شده

بعدش دوباره بعد ۱۷ روز پریود شدم امروز باز رفتم سونو که ببینم همیشه روز دوم فولیکول غالب دارم که دید ...

نه فولیکولاتون کم نشده شما با هر بار پریود اون تعداد که داخل تخمدانتون  که قابل شمارش هست یکیش غالب میشه و بقیش از بین میره.

بازم ازمایش بدید که مطمئن بشید کدوم یکیه ولی به نطرم نگرانی نداره.جدیدا به خاطر اب و هوا یا هر چی هس ...

من تیروییدمم مشکل داره شاید از اونم باشه ولی باز گفتم یه سونو بدم بهتره.این ذخیره تخمدان چی بود رفت تو مخ من دارم دیوونه میشم

2706