2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگودخترت دختری روبه خواهری بگیره

آخه تاشمابیاری وبزرگ بشه دخترت خودش عروس شده رفته

منم بچه هام میخوان ولی خداوندنمیده

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.
2738

دختر منم 9سالشه.تک فرزنده. هرچی ام براش میخریم و بیرون میبریمش بازم جای خواهر و برادر رو پر نمیکنه براش. لعنت ب این اقتصاد و این وضع. جرات نداریم بچه دیگه بیاریم. بخدا بچه آینده میخواد

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
من 20 سالمه و تک فرزندم👀کوچیک بودم این حسو داشتم اما الان خیلی راضیم😂

عزیزم میشه بگی چه چیزایی باعث شده الان راضی باشی؟ 

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          

من دخترم تنهایی دیوانه ام کرده هر کی دختر داره میچسبه بهش میگه میخوام دخترشون بشم 

یا دختر عمه اش میگه بیا خواهر من باش 

منم زیاد شرایطشو ندارم داریم خونه می‌سازیم ولی با همسرم مشورت کردم قبول کرد بهمن اقدام کردم ببینم چی میشه

2706