2752
2734
عنوان

دلیل وزو وز کردن یا سوت زدن گوش چیه

106 بازدید | 11 پست

خانوما من همش گوشم وز وز میکنه آلان

۳۰ دقیقه اس قطع نمیشه

یه مدتی اینجوری شدم

اعصابم خورد شده از دستش

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

پرده گوشت سالمه؟

...💔🥺 میشه برام دعا کنی دوباره باردار بشم و سقط نشه؟ دعاکن دوقلو باشن سالم ب دنیا بیان🥺 باهمون جنسیتی که ارزوشو دارم🥲 من حق دارم چیزی رو ک عاشقشم ب دست بیارم خدایا کمکم کن❤️‍🩹❤️‍🩹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
پرده گوشت سالمه؟

پارسال رفتم گوشمو تخلیه کردم خیلی درد میکرد 

الان هم بخاطر دندون عقلم گوشم خیلی درد میکنه 

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
شاید گوشت عفونت کرده  درد نمیکنه؟نمیخاره؟حالت تهوع نداری؟

درد که خیلییییی میکنه یهو میگیره نمیتونم سرم بلند کنم.اما حالت تهوع کم بیش

خارشم آره میخاره

مال من انگار داخل گوش راستم یاکریم لونه کرده همش کوکو می‌کنه🤣🤣

من انگار یکی دم کوچه وایساده سوت میزنه 🤣

من انگار یکی دم کوچه وایساده سوت میزنه 🤣

🤣🤣من در طول روز چیزی نمی‌فهمم شبا موقع خواب میفهمم درد و خارشی هم ندارم فقط گاهی احساس سنگینی تو گوشم میکنم از بس صداش تو مخمه واقعا حس میکنم چیزی توشه داد میزنم خفه شو 😐🤣

🤣🤣من در طول روز چیزی نمی‌فهمم شبا موقع خواب میفهمم درد و خارشی هم ندارم فقط گاهی احساس سنگینی تو گ ...

تو بدتراز منیییی حتما برو دکتررر🥹