2733
2734
عنوان

میشه بیاین 💔

374 بازدید | 38 پست

خیلی دلم گرفته شوهرم ی کاری کرده نمیدونه من خبر دارم و فعلا نمی‌خوام ب روش بیارم طولانیه حوصله تعریف دوباره ندارم تاپیک قبلم هست میشه بگین چیکار کنم حالم خوب شه؟از دیشب ن تونستم بخوابم ن ی لقمه غذا بخورم خیلی حالم بده شوهرمم همش میگه چته دوست ندارم اصلا باهاش حرف بزنم یا ببینمش چیکار کنم یکم حالم خوب شه؟💔

میشه ازتون خواهش کنم برای خوب بودن جواب آزمایش بچم یه صلوات مهمونم کنید؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالت خوب نمیشه،طلاق بگیر،تاپیک دیروزتم بودم

😔😔😔 خیلی حالم بده چرا من نمی میرم در روز این همه آدم می میره چرا من یکی از اونا نیستم

2728
خدا بهت صبر بده😑چرا چیزی نمیگی؟از چیش میترسی؟

الان نمی‌خوام بهش بگم چون هر سری یهویی ترکیدم دعوامون شده هر سری همه تقصیرا رو انداخته گردن من دوستمم گفت پای منو وسط نکش اصلا 

2740
الان نمی‌خوام بهش بگم چون هر سری یهویی ترکیدم دعوامون شده هر سری همه تقصیرا رو انداخته گردن من دوستم ...

طلاق بگیر.چرا فکر میکنی با طلاقت همه چی تموم میشه؟اگه چندین بار اینکارو کرده بدرد زندگی نمیخوره.خودتو نابود نکن.اونو نیست و نابود کن

یا رومی روم یا زنگی زنگ از اینکه اینطوری ادامه میدی راضی هستی؟طلاق واسه چیه پس!خودتو عذاب نده اون ب ...

همش میگم چرا چرا چرا همش دنبال ی دلیلم ولی ب هیچ نتیجه ای نمی‌رسم آخه چرا مگه چی کم داشتم مگه چیکارش کردم 

منم همین حال بودم دوبارم خودکشی کردم اما بعد طلاق حالم خوب شد انقد نترس بندازش بیرون از زندگیت

شدیدا ب خودکشی فکر میکنم شدیدا آخرم این کارو میکنم دق کردم واسه بچم خدایا منو بکش خداااا

2706