2752
2734

طبیعیه

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبيعي

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731
اصلا میخوره عملی باشه؟ ایرادش چیه؟ 

نه نمیخوره دماغ شوهر من فابریک خودشه همینجوریه 😂

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌
بچه‌ها به نظرتون خیلی بد شده؟ سه ماهه عمل کردم.. 

نه قشنگ شده مباركه

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
راست میگی؟ خیلی ناراحتم اصلا شبیه عملیا نیس... البته دو سه روزه چسبو گذاشتم کنار ورم کرده... ممکنه ب ...

آره خیلی قشنگه 

مبارکت باشه

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
راسته که میگن بینی تا یکسال تغییر میکنه؟

اصلا به دردسرش و استرسش نمی ارزه بخدا

دماغ خودم زیاد ایراد نداشت قوزم نداشت یه بینیه طبیعی بود الان اصلا انگار نه انگار عمل کردم... چسبو گذاشتم کنار دوباره ورم کرده... نه قوسی هیچی برام نذاشته😔😥

اصلا به دردسرش و استرسش نمی ارزه بخدا دماغ خودم زیاد ایراد نداشت قوزم نداشت یه بینیه طبیعی بود الان ...

ورم که حالا حالاها طبیعیه 

ولی خدایی اصلا زشت نیس و خیلیم قشنگه

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
2706