2733
2771

دوستان زمانش تاهر وقت تونستین هست

پست هاتون رولایک که میکنم برای حاجت دلتون صلوات میفرستم

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)

۱۴

.   تاپیک خیلی خوبیه خودم از دوتاش حاجت گرفتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/12788144/%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%aa-%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d9%87%d9%85-%d8%a8%da%af%d9%88-%d8%aa%d8%a7-%d8%b0%da%a9%d8%b1%d8%aa-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d9%87%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%85

سلام

تعداد نمی گم ولی تا امشب میفرستم 🌸

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

حاجت روابشین ان شاءالله❤️

ممنونم همچنین🌹🌹🌹❤❤❤

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱