2752
2734

دوستان صاحبخونه ما طبقه بالامونه بشدددددددت بی فرهنگن یه بچه ۵ساله داره مدااااام درحال جیغ زدن و مدااااام درحال دویدن با پاهای محکممم و صدادار ، و مهمون هم ک میاد براشون از تو پله ها سرصدا میکنن بلندددد بهشون هم ک میگیم زورشون میاد 

چیکارکنیم 

اسم کاربری همینطوری ثبت شده

وای خدا منم دارم میرم آپارتمان نشینی خداکنه همسایه های خوب قسمتم شه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا منم دارم میرم آپارتمان نشینی خداکنه همسایه های خوب قسمتم شه

خداکنه ،خیلیییی بیشعورن صابحونه ما،ساعت۱۲ونیم شب سرصداااااا

حالا ما همش سرکاریم خونه نیسیم تاشب 

2731
سر سالتونه که شد برین جای دیگه  طبقه آخر بگیرین که دچار این مشکلات نشین

۳-۴ماه دیگه مونده اره واقعا باید طبقه اخر باشیم 

امیدوارم خدا صبر بده

یه چیزی بگم؟ به خدا گاهی ما مادرا حریف نمیشیم بچه ها رو ساکت کنیم و ساعت ها بنشونیم رو زمین! ولی د ...

نه اخه عزیزم حس میکنم این بچه نیس ادم بزرگاشونه از لج ایطور میکنن

اخه مگه یه دختر پنج ساله خیلی لاغر چقددد پاش صدا داره

نه اخه عزیزم حس میکنم این بچه نیس ادم بزرگاشونه از لج ایطور میکنن اخه مگه یه دختر پنج ساله خیلی لاغ ...

اهان اگه اینجور باشه که خیلی بده لجبازی میکنن حق الناسه

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
خداکنه ،خیلیییی بیشعورن صابحونه ما،ساعت۱۲ونیم شب سرصداااااا حالا ما همش سرکاریم خونه نیسیم تاشب& ...

من از صدا بیزارم ☹️☹️☹️

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
بله بخدا انقدر با لهجه بلندددد بلنددد تو پله ها حرف میزنن

من ازین مورد خیلی بدم میاد

بچه های من پسرن خیلی هم شیطونن ولی همیشه تاکید دارم تا اسانسور بیاد حق ندارید حرف بزنید تو راه پله

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤

یا مثلا حمام ک میرن تشت میزارن زیر شیر اب، و شیرو باز میکنن از ارتفاع ک اب میریزه تو تشت انقدررررر صدا میده و گاهی اندازه نیم ساعت یسررررر اب میره

تااازه اب مون هم مشترکه هزینش