2752
2739
عنوان

بیاین یه چيزي بهتون پیشنهاد کنم براي جوششششش و جاش ووووو تيرگي

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 52 پست
ممنون عزیزم بابت راهنماییت شما پانژل ۵ درصد زدی یا ۱۰ درصد و اینکه یه سری من دیدم پانژل جلدش آبی بود ...

دقیقا دمت گرم من جلد سفیدو زدم . اگه پوستت یکم تيرگي مادرزادیه درصدا بالاشو انتخاب کن اگه پوستت سفیده خيلي ۵ من ۵ رو انتخاب کردم چون پوستا تیره مقاومتشون بیشتره

دقیقا دمت گرم من جلد سفیدو زدم . اگه پوستت یکم تيرگي مادرزادیه درصدا بالاشو انتخاب کن اگه پوستت سفید ...

باشه گلم ممنونم عزیزم 

تو از یک زن زندگی‌ گرفتی که زندگیِ زن‌های دیگر را بگیری؟چه نمک نشناسی تو...                                    به زنان سرزمینم :تامیتوانید یادبگیرید و رشد کنید مستقل باشید و سفر کنید تنهایی تان را هم ، محکم تر بغل کنید و فارغ از قضاوت ها با خودتان مهربان باشید این ها چیزهایی است که خیلی ها.    دوست ندارند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن من نزدم اون گف زده خیلی خوب بوده.حالا نمیدونم چرا اینو گف ک منم بزنم پوستم خراب شه یا چی🤣

😂😂ب بعضیام شاید نسازه شاید ازش اسم کرم خواستی سرتو ب اینا گرم کرده .

مردم یه چیزیو ک نتیجه گرفتن نمیگن ب آدم اخلاقشان خيلي بده

2731
😂😂ب بعضیام شاید نسازه شاید ازش اسم کرم خواستی سرتو ب اینا گرم کرده . مردم یه چیزیو ک نتیجه گرفتن ...

ن میگف کشاله رانم تیره شده چیزی بلدی تو گفتم ن بعد اینو گف😐

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
ن میگف کشاله رانم تیره شده چیزی بلدی تو گفتم ن بعد اینو گف😐

اها من ی جا دیدم زرد چوبه پودر قهوه آرد نخود پی با شیر و یکم گلاب قاطي کرد هفته ای س بار میزد براي اين ناحیه روشن شد 

وقتی تاریخ انقضاشون تموم شد استفاده نکن  پانژل اصلو فیک دارها  حواست باشه

الان انقضاش تموم شده؟

نمیدونم مال من کلا روش انگلیسیه 

پارسال 140هزار خریدم

گریه مکن که سرنوشت گر مرا ازتو جدا کرد عاقبت دلهای ما باغم هم آشنا کرد.....
اها من ی جا دیدم زرد چوبه پودر قهوه آرد نخود پی با شیر و یکم گلاب قاطي کرد هفته ای س بار میزد براي ا ...

ی ذره بکینگ پودرم بزنیم ی کیک مشتی ازش در میاد🤣🤣

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
الان انقضاش تموم شده؟ نمیدونم مال من کلا روش انگلیسیه  پارسال 140هزار خریدم

اره منم امسال ۱۴۰ خریدم وقتي ۲۰۲۴ اومد نمیدونم یا بیاد انقضاء تمومه عزیز حالا برو سرچ کن ۲۰۲۴ اومد یا ن😂😂

اره منم امسال ۱۴۰ خریدم وقتي ۲۰۲۴ اومد نمیدونم یا بیاد انقضاء تمومه عزیز حالا برو سرچ کن ۲۰۲۴ اومد ی ...

😂😂

گریه مکن که سرنوشت گر مرا ازتو جدا کرد عاقبت دلهای ما باغم هم آشنا کرد.....