2733
2734
عنوان

بارداری ناخواسته😰🥺😭

428 بازدید | 44 پست

بچه ها اگه دوتا دختر یکی ۳ساله یکی ۵ ماهه داشته باشید و بفهمید دوباره باردارید چیکار میکنید؟ چ حسی بهتون دست میده؟فقط یبار پیشگیری نکردیم وبلافاصله بعدش دوتا قرص اورژانسی خوردم بایدسوم پریود میشدم هنوز نشدم بیبی چک زدم یه خطه کمرنگه خیلی کمرنگه در حد هاله اما ۹۹درصد حسم میگه باردارم دارم دیونه میشم کاش پری بشم😭😰

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸

نمیدونم عزیزم من حتی به بچه دومم فکر نمیکنم چه برسه سوم 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی اگه هاله داره مبارکه🤭

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2728
نمیدونم عزیزم من حتی به بچه دومم فکر نمیکنم چه برسه سوم 

وای خیلی حسه بدیه نه طاقته سقط کردن دارم نه دیگه توانه بارداریو و بچه داری 😭بنظرت با قرص اورژانسی بازم ممکنه باردارباشم؟

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸

من تو دومی میگم لوله هامو ببندن پول میدم به دکتره اگرم اینجوری بشه میرم یه دکتر پول میدم میگم بندازتش چندتا بیاریم تو این دنیا دیگه

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
من یدونه ۳ ساله دارم بفهمم باردارم از ترسش همون موقع میمیرم!  

منم استرس پدرمودر آورده همش میگم کاش خواب باشه 😭

2740
وای خیلی حسه بدیه نه طاقته سقط کردن دارم نه دیگه توانه بارداریو و بچه داری 😭بنظرت با قرص اورژانسی ب ...

عزیزم هدیه خدارو پس نده بهش.

وقتی قرص خوردی و مونده یعنی دوست داره براش مادری کنی.

سخته ولی نگهش دار.

باور کن خدایی که داده توانشم بهت میده.

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
چقد قوی هستی:/

سره دختره دومم با یبار شد قوی نیستم بدشانسم.سره بچه ی اول ک هزارتا دکتر رفتم تا باردار شم حالا ایناام اینجوری