2733
2739
عنوان

طلاق و راهکار

21 بازدید | 4 پست

خانم های عزیز همسایه من ازم کمک خواست برای اجرای مهریه و چطور مهریه ی دخترشو بگیره و میگیه پسره هیچی نداره و ماشینم هم داشته فروخته و اصلا شغل و در آمد خوبی نداره  لطفا راهنمایی کنید ..صفر تا صد  خواهشن هرکه تجربه داره بمن بگه...

باید از طریق محضری که ازدواج کردن اقدام به اجرای مهریه بکنه . دفتر میفرسته اداره ثبت اسناد و چنانچه مرد نتونه پرداخت کنه از طریق دفاتر حقوقی قضایی تشکیل پرونده داده میشه و دادخواست به دادگاه ارسال میشه 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 

باید از طریق محضری که ازدواج کردن اقدام به مطالبه مهریه بکنه . دفتر میفرسته اداره ثبت اسناد و چنانچه مرد نتونه پرداخت کنه از طریق دفاتر حقوقی قضایی تشکیل پرونده  میشه و دادخواست به دادگاه ارسال میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید از طریق محضری که ازدواج کردن اقدام به مطالبه مهریه بکنه . دفتر میفرسته اداره ثبت اسناد و چنانچه ...

ممنون از پاسخ شما.....ازطریق وکیل نمیشه اقدام کرد؟

2728
ممنون از پاسخ شما.....ازطریق وکیل نمیشه اقدام کرد؟

میشه ، اما وکیل مبلغ زیادی ازشون میگیره ، ضمنا مراحل پیچیده ای هم نیست که فرد نتونه خودش انجام بده . راحت خودشون میتونن انجام بدن .