2733
2734

منم درگیرشم

ترمیم کننده ی لافارر خریدم

حس میکنم خیلی بهتر شده

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم درگیرشم ترمیم کننده ی لافارر خریدم حس میکنم خیلی بهتر شده

عوارض داره؟

بلاخره بعداز یک سال انتظار و هرماه فکرای جوراواجور بیبی چکم ۲۸اذر در اوج ناباوری به لطف خدا مثبت شد خدایا شکرت نی 
2731
عوارض داره؟

نه چه عوارضی،بزن گوگل بخون درباره ش🌱🌿

یه پماد سفید رنگه،ترمیم میکنه پوست رو،برای لک و جای جوش و جای سوختگیه🌱🌿

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
2740
نه چه عوارضی،بزن گوگل بخون درباره ش🌱🌿 یه پماد سفید رنگه،ترمیم میکنه پوست رو،برای لک و جای جوش و ج ...

میشه پوستتون ببینم؟🥺

بلاخره بعداز یک سال انتظار و هرماه فکرای جوراواجور بیبی چکم ۲۸اذر در اوج ناباوری به لطف خدا مثبت شد خدایا شکرت نی 
نه چه عوارضی،بزن گوگل بخون درباره ش🌱🌿 یه پماد سفید رنگه،ترمیم میکنه پوست رو،برای لک و جای جوش و ج ...

عوارض منظورم قرمزی و التهاب ایناس

ممنون عزیزم چجوری مصرف میکنی پوستتو نازک نکرده فقط روی جای جوش میزنی؟

براحتی،هیچ آسیبی نمیزنه،خیلی کم میزنم روی فقط لک و جوش،همین،خودش جذب میشه،عطر خوبی هم داره🌿🌱روزی دوبار بزن

براحتی،هیچ آسیبی نمیزنه،خیلی کم میزنم روی فقط لک و جوش،همین،خودش جذب میشه،عطر خوبی هم داره🌿🌱روزی د ...

مرسی لطف کردی مهربون

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار