2733
2739

روز اول فقط گلو درد و سر درد داشتم

امروز خیلی حالم بده کل بدنم درد میکنه 

دیشب تو خواب لرز شدید داشتم

سر درد وحشتناک دارم

اول صبح ک میخواستم برم سر کار کنار خیابون فشارم افتاد کل تنم یخ زد 

سر درد و کوفتگی و بی حالی دارم

سرکار هم مجبورم بیام و مرخصی نمیدن با ماسک هستم و ب کسی نزدیک نمیشم تا آدم دیگ مثل من گرفتار نشه

با افتخار کاربر سال۹۶😎وقتی پیام دادی و جوابتو ندادم بدون ترجیح دادم با مغز زنگ زده ات بحث نکنم . پس بدون بی جواب موندن پیام ات از چیه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

از عطاری برگ درخت زیتون بگیر.بشور تا خاکش بره.بعد روی پارچه پهن کن تا خشک بشه.بریز توی شیشه تا قابل نگهداری باشه.

🌿 دمنوش برگ درخت زیتون:

☑️موارد مصرف:

بیماریهای ویروسی،آنفولانزا،گلودرد،

مخصوص تقویت سیستم ایمنی،کاهش دهنده قندخون

☑️نحوه مصرف در زمان بیماری:

هشت الی ده برگ زیتون توی قوری دم شود

☑️مقدار مصرف:

((بزرگسال هر ۸ساعت, نیم لیوان می‌تونه بخوره،

زیر۵سال،هر ۸ساعت،یک استکان

زیر سه سال،هر۸ساعت،یک قاشق مرباخوری

زیر یکسال،هر۸ساعت،یک قاشق چای خوری))

☑️حتما طبق دستور مصرف شود.بعداز غذا با شکم پر،زیرا باعث افت فشار میشود.

☑️در زمان سلامتی،جهت پیشگیری،هرروز یا چندروز در هفته، یک برگ زیتون همراه چای روزانه در قوری دم شود.

☑️چنتا برگ رو  توی قابلمه با آب بزارین بجوشه ملایم.بخارش هوای خونه رو ضدعفونی میکنه.

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
وحشتناکی منو شوهرم گرفتیم

من گرفتم 

تو محل کارم اکثر بچه ها درگیرند 

احتمالا من از اونا گرفته باشم.

خیلی حس و حال بدی

با افتخار کاربر سال۹۶😎وقتی پیام دادی و جوابتو ندادم بدون ترجیح دادم با مغز زنگ زده ات بحث نکنم . پس بدون بی جواب موندن پیام ات از چیه😊
انفولانزا اسهال و استفراغ داره 

دل پیچه دارم 

خیییییلی بده من باردارم گرفتم نفسم درنمیاد بس سرفه زدم مثانم شل شده همش دارم پد میذارم ادرارم باسرفه میریزه 

دخترم هم ۵سالشه بیچاره چندروزه زده به گوشش داروها هم انگار هیچ من کاری ندارما ولی نباید کاروانهای زیارتی رو تو زمستون راه بندازن کربلا اینا هرچی درد ومرضه از اونجا میاد

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
خیییییلی بده من باردارم گرفتم نفسم درنمیاد بس سرفه زدم مثانم شل شده همش دارم پد میذارم ادرارم باسرفه ...

من هم سرفه دارم 

خیلی بده 

انگار کل بدنم یهو خالی کرده 

ویروس جدید هست متاسفانه

خیلی بده 

نااابودم قشنگ