2733
2734

دیشب که خوابوندمش خواب سرم بود تشکش یکم گوله شده بود زیر سرش یکم افتاده بود یعنی حالت سرش جوری بود که انگار خیلی بالا بود مشکلی براش پیش نیاد ؟خیلی نگرانم مغز بچه تکون نخورده باشه😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂نگران نباش چیزی نیس

بچه من باید مغزش تکون خورده باشه که از رو تخت افتاده تو چرا فرزندم

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️

سر نوزاد بالا باشه،مغزش تکون میخوره؟!!!!!!!!!!!! 😐😐😐😑😑😑

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2738

عزیزم نگران نباش، یکبار یک دکتری به من گفت سر بچه ها مثل توپ پینک پنگ ضربه پذیره و مشکلی ایجاد نمیکنه، تازه پسر من از تخت افتاده بود بردم با وحشت اینو گفتن، نگران نباشید این که سرش بد بیفته اصلا چیزی نیست

نه بابااااا🤣🤣🤣

بچه من ۶ ماهشه شوهرم نیم ساعت پیش صدام کرد دیدم افتاده رو شکمش و خوابش رفته یعنی شانس آوردیم خفه نشد🫤

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

از این وسواس های فکری نگیر تازه شروع ماجراس

من پسرم ۱۳سالس ،، نوزاد ک بود انقد فکرای ترسناک میکردم ک دیگه کم کم داشتم دیونه میشدم 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابااااا🤣🤣🤣 بچه من ۶ ماهشه شوهرم نیم ساعت پیش صدام کرد دیدم افتاده رو شکمش و خوابش رفته یعنی ...

حواست باشه تو رو خدا،اگه خیلی جابه جا میشه بالش بذار اطرافش

باز خداروشکر

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
حواست باشه تو رو خدا،اگه خیلی جابه جا میشه بالش بذار اطرافش باز خداروشکر

بآلش میزارم

دیروز خیلی کار کرده خسته بودم

وقتی بهش شیر دادم خوابم رفته دیگه بالشتو نزاشتم کنارش 🥺

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️