2777
2789

طرف در مورد احتمال بارداریش بعد رابطه توروزای تخمک گذاریش پرسیده نی نی یار_۲ تاپیک زده تاپیک شما غیر اخلاقیه . فکر کنم خودشونم یادشون رفته این سایت برای چی بوده . واقعا خجالت اوره 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@niniyar_2    

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
کاملا موافقم فقط شده چرندیات  واقعا سوال در مورد کنکور و مدرسه جاش اینجاس!!! یا رل و مادرشوه ...

تو تلویزیون میان راجع به رابطه ی زناشویی صحبت میکنن که مخاطبش  زیادتره بعد تو سایت بارداری اسم رابطه بیاد غیر اخلاقیه و ممنوع

اینجا ایرانه باید تو لفافه صحبت کنی

من زدم عکس گوشواره تو گوگل نگاه کنم تمام سرو گردن مدله شطرنجیه گوشواره هم این وسط تصویره  

خدایاشکر 🙏 .............................................. .....................  ۳/۳/۱۴۰۳ اولین بار با زبون خودش بهم گفت اون چیزی که ۶ ساله تو فکرشم*گفت از اینجا بریم *ایشالله ۴/۴/۱۴۰۴  خونم تو جایی هست که دوست دارم .........در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          

خیلی سایت مسخره ایه تایپک های مفید و کمک کننده تعطیل میشه خاله زنک بازی و چرت و پرت ادامه دار و پربازدید

کوردم و کوردستانیم...یک روز از راهی که با قلبت رفتی با عقلت برمیگردی...*درخواست دوستی نده لطفا*
2801