2733
2739
عنوان

دخترم وابسته مامانم هست😪

295 بازدید | 45 پست

امشب میخواست خونش بمونه به زور با گریه آوردم من دوست ندارم بچم شب جایی بمونه مادرمم رگ خوابشو بلده خوشش میاد دخترم وابستشه یه کارهایی میکنه دخترم بهش  بچسبه خیلی اذیت میشم خوب بچمه این همه زحمت کشیدم خودمونو کشتیم خونه دو خواب بخریم برای چی بره تو خونه مامانم بمونه میبینم مادرم ناراحت میشه که چرا اجازه نمیدن با اون باشه من ول کن همیشه باهاش بمونه جالبه منتم بزنه  امشب دخترم با بغض و گریه رو پام خوابید 

لطفا نگین مادرته چه اشکالی داره پس من این وسط چیکارشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان داشتم آهنگ

جدید بود نبود 

گوش میکردم  

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2740

اشکال نداره دخترت یه مدت سخت گیری کنی برا تنها نموندنش خونه مادرت عادت میکنه 

بهترین کاررو کردی عوضش دو تربیته نمیشه

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
حالا مادرت هرکسی که نیست اشکالی نداره ی شب اونجا بمونه توام با شوهرت خلوت کنی مث زمانی ک بچه نداشتین ...

آره درسته ولی عزیزم من دلم میگیره دخترم خونمون نخوابه قانونمه که شب جایی نمونه