2733
2771
عنوان

دخترم وابسته مامانم هست😪

337 بازدید | 45 پست

امشب میخواست خونش بمونه به زور با گریه آوردم من دوست ندارم بچم شب جایی بمونه مادرمم رگ خوابشو بلده خوشش میاد دخترم وابستشه یه کارهایی میکنه دخترم بهش  بچسبه خیلی اذیت میشم خوب بچمه این همه زحمت کشیدم خودمونو کشتیم خونه دو خواب بخریم برای چی بره تو خونه مامانم بمونه میبینم مادرم ناراحت میشه که چرا اجازه نمیدن با اون باشه من ول کن همیشه باهاش بمونه جالبه منتم بزنه  امشب دخترم با بغض و گریه رو پام خوابید 

لطفا نگین مادرته چه اشکالی داره پس من این وسط چیکارشم 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

الان داشتم آهنگ

جدید بود نبود 

گوش میکردم  

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قول یکی از کاربران،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متعهد به قلبم👈🏻💞 «یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ. ❤️اهل سنتم❤️☘️ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸 مرگ بر اسرائیل و حامیانش🐖🦮جانم فدای ایران‌جان🇮🇷                                                                             خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.

اشکال نداره دخترت یه مدت سخت گیری کنی برا تنها نموندنش خونه مادرت عادت میکنه 

بهترین کاررو کردی عوضش دو تربیته نمیشه

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht

از من میشنوی این وابستگی رو کم کن من از بچگی همین بلارو سرم اوردن تو خونه پدر بزرگ مادر بزرگم بزرگ شدم خیلیم درحقم خوبی کردن ولی اینکار باعث شد من ب شدت اسیب روحی ببینم

حالا مادرت هرکسی که نیست اشکالی نداره ی شب اونجا بمونه توام با شوهرت خلوت کنی مث زمانی ک بچه نداشتین ...

آره درسته ولی عزیزم من دلم میگیره دخترم خونمون نخوابه قانونمه که شب جایی نمونه 

2706