2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۷۰مرتبه حمد رو شنیدم و ذکری که عکسشو میذارم.

منم برات یکبار میخونم گلم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

پناهت خدا باشه،قبلن اینجا پرسیده بودم بهم گفتن تا۲۱روز،روزی۱۰۰صلوات بفرس هدیه بده ب حضرت زینب روز ۲۱ام 

(دقیق یادم نی چنتا حالا چک میکنم برات مینویسم)فک کنم۲۱تسبیح بودپخش کن بین مردم ک من با یه حدیث از امام علیو یه شکلات نانی پخش کردم فک کنم روز غدیر افتاده بود دقیقن فرداش گفتن میخوان ببرنش اتاق عمل ک بعد چن روزم از کما دراومد و الانم بصورت معجزه اسایی اسیب مغزیش خوب شد دکترش گفته بود این دگ تا اخر عمر مص مرده متحرک رو تخته فقد درک داره و پلک میتونه بزنه همین ولی الان دارع راه میره حرف میزنه روز ب روزم بهتر میشه علاوه بر این تا ۴۰روزم زیارت عاشورا میخوندم هدیه میکردم ب شهید صفری یبارم نماز توسل ب امام زمانو خوندم مرتبم یه پارچه سبز گذاشته بودیم تو خونه پر تسبیح ب نیت سفره حضرت رقیه هر کی میومد خونمون دور سفره جمع میشد صلواتم میفرستاد،این سفره صلواتا خیلی جوابه کلن..

چن نفرم از محلمون دور هم جمع شدن براش دعای مشمول خوندن این خیلیییی جوابه قبلن رو یه مورد مشابهه دیگه هم امتحان کردن جواب گرفتن

2740