2752
2734

همسرم خیانت کرده و من بعد از متوجه شدن کلی جیغ و داد وگریه کردم و کلی مشت بهش زدم 

همسایه ها بهش تذکر دادن ک صداتون میاد و…. 

حالا اون طلبکاره میگه من مثل ۹۰ درصد مردا خیانت کردم اما تو مثل بقیه زنا ها نبودی خانوم نبودی جیغ و داد کردی ابرومو بردی و من نمیبخشمت و الان ۴ ماهه اون بامن قهره 

و حرفم ک میزنم میگه نو زندگیو خراب کردی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی واقعا به خاطر قهرش ناراحتی 😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ناراحت نیستم میخوام ببینم واقعا زنای دیگه ممکنه جیغ و داد نکنن؟ 

بله خهمه بدون استثنا جیغ و داد میکنن به درک که ناراحته عوضی اینجوری میکنه تو بری منت کشی

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ناراحت نیستم میخوام ببینم واقعا زنای دیگه ممکنه جیغ و داد نکنن؟ 

شوهرم خیانت کرد با صمیمی ترین دوستم داشتم پیاماشو مبخوندم وحشت کرده بودم بلند میگفتم واویلا بعد اومد گوشی از دستم گرف منو زد و برد دم در خونه بابام گف میای وسایلات جمع میکنی میری منم جمع کردم و بعد ۵ روز خودش امد دنبالم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😐