2733
2734
عنوان

وسایل بزرگ جهیزیه

141 بازدید | 9 پست

خانما ما توی خواستگاری میخواستیم وسایل رو مشخص کنیم که هر کی چی بگیره بعد پدر همسرم گفتن نه اینطوری کار خوبی نیست و ما هر چی بتونیم برای پسرمون میگیریم و...

بعد الان همسرم میگه مامانش گفته وسایل آشپزخونه مثل یخچال و لباسشویی با دختره 

در حالیکه برای ما اینطور نیست

حالا صحبت کردیم و منم دیگه توان تنش و اینا ندارم و زدم زیر گریه و قطع کردم 

اعصابم خیلی خورده 

والا مجرد بودیم فقط غصه مون یه چیز بود اما از اول ازدواج هی باید ناراحتی های مختلفو تحمل کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم این ده تا وسیله برای شما چه وسیله هایی میشن؟

یخچال_ لباسشویی_ گاز_ فرش_ سرویس چوب _تلویزیون_ پنبه برای لحاف تشک _ چرخ خیاطی_ جاروبرقی_ بخاری _ سرویس طلا

دیگه تکه های دیگه رو هم میگن اکثر تکه های بزرگ با داماد هست 

تهیه جهیزیه تقریبا نصف میشه نصف خانواده داماد نصف خانواده عروس که به هیچ کدوم فشار نیاد

البته مراسم هم نصف نصف هست 

هر قدر خرید برای عروس میشه برای داماد هم میشه

وسایل هم به عهده پدر داماد هست خود داماد هم داشته باشه کمک میکنه

سلام‌میشه دوستی منو قبول کنید من یه سوالی در مورد تایپک های قبل تون دارم  ممنون میشم قبول کنید تا بتونم بپرسم اصلا  

من سوال رو اینجا میزارم اگه براتون مقدوره جواب بدید خوشحال میشم کمکم کنید 

سوال👇

شما قبلا یک تایپیکی زدین در مورد ماسک جوانه گندم برای صورت یه سوال پرسیدین کسی جوابی نداده بود الان من دارم همین کارو میکنم  ولی نمیدونم باید به کل صورت بزنم یا فقط گونه و زیر گونه؟؟ شما که این مراحل گذرانید میشه بگید کجا های صورتتون زدید و پر هم شد ؟ پیشانی بینی چانه هم زدید ؟؟ ممنون از پاسخگویی تون

یا صاحب الزمان بازم خودتو بهم نشون بده بزار این بار باهاتون حرف بزنم بزار یه دل سیر نگاتون کنم 
سلام‌میشه دوستی منو قبول کنید من یه سوالی در مورد تایپک های قبل تون دارم  ممنون میشم قبول کنید ...

سلام عزیزم بله قبول کردم

راستش من فقط چندبار استفاده کردم و اون موقع هم کل صورتمو زدم از نظر پر شدن چون تعداد دفعاتم کم بود تأثیری نکرد

اما روی روشن شدن پوستم هم یکی دوبار هم تأثیر داشت ؛ بازم چون ادامه ندادم تأثیرش ماندگار نبود

2738
سلام عزیزم بله قبول کردم راستش من فقط چندبار استفاده کردم و اون موقع هم کل صورتمو زدم از نظر پر شدن ...

اوکی مرسی گلم بابت جواب 

یا صاحب الزمان بازم خودتو بهم نشون بده بزار این بار باهاتون حرف بزنم بزار یه دل سیر نگاتون کنم