2733
2734
عنوان

ترشحات قهوه ای بعداز پریودی

97 بازدید | 10 پست

سلام خانم ها لطفا میشه کمکم کنید من تازه ازدواج کردم و تجربه ای ندارم خجالتم میکشم از کسی بپرسم 

من ۲۸ بهمن پریود شدم ولی از امروز همش ترشحات و لک های قهوه ای میبینم نمیدونید شما دلیلش چیه؟ ممنون میشم کمکم کنید 

ببین عزیزم بهش میگن استحاضه 

لکه بینی بعدپریود طبیعیه 

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

مگ بعدش همیشه مال تو اینجور نبوده؟؟ 😶

برا من که عادیه مجردم...... 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه نماز میخونی و لکه هات کمه (فقط لباس کثیفتو عوض میکنی و مکانو میشوری و با وضو نماز میخونی

ولی اگه زیاده(اگه پد میذاری دو طرفش کثیف میشه) باید برا هرنماز غسل استحاضه هم انجام بدی 

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
مرسی عزیزدلم 🙏🏻❤️ یعنی مشکلی نیست؟ یا علائم بارداری نیست؟ 

علائم بارداری رو نمیدونم 

ولی طبیعیه برامن مجردم اتفاق میفته 

اگه نماز میخونی و لکه هات کمه (فقط لباس کثیفتو عوض میکنی و مکانو میشوری و با وضو نماز میخونی ولی اگ ...

نه خیلی خیلی کمه ولی از صبح دوبار اینطوری شدم عادیه اینطوری؟ 

نه خیلی خیلی کمه ولی از صبح دوبار اینطوری شدم عادیه اینطوری؟ 

اره نگران نباش