2733
2734
عنوان

ده روز اقامت در مشهد در ماه رمضان

937 بازدید | 12 پست
سلام دوستان..ما تصمصم گرفتیم که تو ماه رمضان بریم مشهد..اما چون یه کوچولوی 1 ساله هم دارم یه کم می ترسم که با وجود روزه 10 روز اقامت تو مشهد برام سخت باشه..می خواستم اگه کسی تجربه ای داره بهم تو تصمیم گیری کمک کنه..ممنون می شم
من با پسر 8 ماهه ام رفتم خیلی هم خوب بود و خوش گذشت
اگر با جمع میری با کسانی برو که بتونن کمکت کنن
برای من اینطوری بود کلی هم خوب بود اما اتاق جداگانه گرفتیم با اینکه مادر و خواهرم بودن اما نخواستم گریه های شبانه و بیدارشدنش کسی رو اذیت کنه
تازه سرزمین موجهای آبی هم رفتم
هر هدف رویایی است با مهلتی محدود. باید برای رسیدن به آن طرح ریزی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به نظر من اگه میخوای بری حتماً با هواپیما برو با قطار یا ماشین بچه خیلی اذیت میشه و خیلی اذیت میکنه.
بچه من که 17 ماهشه پدر مارو در آورد توی راه. یه هتل خیلی تمییز هم برو که بچه خدای ناکرده مریض نشه. در کل با بچه کوچیک خیلی حال نمیده.
2728
آهان راستی من با هواپیما رفتم با قطار برگشتم خیلی هم خوب بود و اذیت نشدیم
بچه با بچه فرق میکنه گلم اما این تجربمون بود
هر هدف رویایی است با مهلتی محدود. باید برای رسیدن به آن طرح ریزی کنید
2740
راستی ما با قطار رفتیم من شوهرم فقط ولی کوپه دربست گرفتیم تا راحت باشیممممممممممممممممممم
وقتی هم 6 ماهش بود با هواپیما رفتیم اذیت نشدم
راستی حتما کالسکه رو با خودت ببر من که خیلی بدردم خورد چون شوشو روزه می گرفت من نمی گرفتم با بچه با کالسکه می زدم بیرون