2737
2739

سلام ب همگی ازتون میخوام راهنماییم کنید چون من واقعا نمیدونم چیکار کنم

عذر خواهی میکنم بابت طولانی شدن اما ممنونم از وقتی ک میزارید و میخونید

من تو زندگیم با پسری دوست نبودم تا اینک یکی از آشنایان پیشنهاد آشنایی برای ازدواج داد من هم قبول کردم اما چون خانواده ها با خبر نبودن من  اصرار داشتم حتما خانواده ها مطلع بشن اما ایشون مخالف بود و عقاید سنتی خانواد هارو مطرح کردن

ما چند ماه تو کش و قوس بودیم و اصلا هیچ دیدار حضوری نداشتیم جز یک بار ک اون هم اصلا جالب نبود 

ما هعی از هم عیب های ظاهری می‌گرفتیم تا اینک خانواد ها متوجه شدن و ایشون پشت پا زدن ب همه چی و گفتن ب درد هم نمیخوریم بماند ک چ روزگار تلخی پشت سر گذاشتم  و دچار معده عصبی شدم

بعد چند سال اظهار  پشیمونی کردن  و من نبخشیدمش

گفتن یک ماه فرصت بدم تا اوکی کنه همه چیو اما بازهم بی دلیل  رفت ک رفت علتش هم این بود ک خانواد اش گفته دیک نمیشه رفت جلو و اگر میخواستی باید همون اول قبول میگفتی ن الان ک روی خانواده ها ب هم باز شده

بعد ۲سال برگشت دوباره و گفت عوض شده و قصدش ازدواج و دنبال تشکیل خانوادست من قبول نکردم اما آنقدر اصرار کرد و گفت نمیخواد حسرت تو دلش بمونه و واقعا قصد ازدواج داره و این بار واقعا باهم مث ۲تا آدم معمولی آشنا بشیم  و ببینیم ب هم میخوریم یا نه ک من قبول کردم و باهاش رفتم بیرون ۲بار و ایشون رفتن ی استان دیگ برای کارشون و ارتباط ما شد در حد سلام خوبی خوبم عزیزم و چ خبر سلامتی  تا قبل اینک دوباره همو حضوری ببینیم خیلی مشتاق بود هعی از اینده میگفت اما بعدش ن و فقط شده روزمره  و  تلفنی هم صحبت نمیکنیم فقط چت،چون تماسی نمیگیره

برام جای  سوال اگ قصد آشنایی داره چرا این رفتار داره و من باید چیکار کنم

علت اينک بهش فرص میدم علاقه خودم و نوقعیت خوب این آقاست 

ما واقعا از لحاظ اخلاقی و هم کوف بودن خانواده ها بهم میخوریم 

می رسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

عزیزم چون شما سخت نگرفتی راحت هر وقت رفته اومده ...براش عادیه این رابطه ..شما باید میگفتی من قصد آشنایی ندارم مگر اینکه با خانواده رسمی بیاین خواستگاری و اون موقع با نظارت خانواده ها با عقاید اخلاق و رفتار و هم اشنا بشیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون توی اب نمکی عزیزم هم میخواد از دست نده هم براش جذابیت چندانی نداری من درعجبم این همه سال چر ...

اخهدانقدر منطقی حرف می‌زد ک من واقعا فکر کردم عوض شده

حتی تو دیدار حضوری هم خیلی عالی برخورد میکرد اما از زمانی ک رفت انگار ن انگار  نمیدونم چیکار باید کنم و چ عکس العملی نشون بدم دلم نمیخواد از دستش بدم 

قبل دیدار حضوری میگفت بریم پیش مشاور  باهم در تعامل باشیم بببینیم ب هم میخوریم یا ن اما الان در خد مکالمه روزمره  پیامکی

2731
عزیزم چون شما سخت نگرفتی راحت هر وقت رفته اومده ...براش عادیه این رابطه ..شما باید میگفتی من قصد آشن ...

گفتم این حرفو 

اصلا حرف اول تا آخرم بوده اما میگ خانواده اش سنتی هستن و اگ. اینجوری بشه باید بریم مستقیم عقد کنیم بدون شناخت 

گفتم این حرفو  اصلا حرف اول تا آخرم بوده اما میگ خانواده اش سنتی هستن و اگ. اینجوری بشه باید ب ...

بهونه س به سنتی اینا ربطی نداره ..اگه سنتیه تازه اینجوری که میان برای اشنایی یه نامزدی میگیرین که خانواده ها در جریان باشن نه اینجوری .....یه چیزه دیگه عقد کنین اشکالش چیه بلاخره دیگه همو شناختین ..به نظرم الکی معطل میکنه ..

بهونه س به سنتی اینا ربطی نداره ..اگه سنتیه تازه اینجوری که میان برای اشنایی یه نامزدی میگیرین که خا ...

میگ ن هنوز نشناختیم همو🤦🏻‍♀️

میگ ن هنوز نشناختیم همو🤦🏻‍♀️

بگو چه جسارتا زود میای خواستگاری یا کات و بلاک مگه من بازیچه دست توام که بهر سازت برقصم ..خانواده مم باید بشناسنت تنها من نیستم برای شناختا..همه باید بپسندنت

2738