2752
2734
عنوان

قارچ پوستی عاجزم‌کرده

394 بازدید | 21 پست

خانوما خوب نمیشه چند ماهه درگیرم سه تا دکتر رفتم داروهاشونو استفاده کردم خوب نمیشه لعنتی چه کنم

اسیر شدم خسته شدم

هر چه از دوست رسد نیکوست...

چه قارچیه کجاست؟

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اگه تهرانی برو کلینیک به سیما، دکتر مهتی پور، کارشون عالیه 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
چی استفاده کردی ؟ باشگاه میری ؟

شامپو ضد قارچ ایروکس

شامپو کتوکونازول

قرص ایتراکونازول

قرص تربینافین

پماد سرتاکونازول

پماد کلوتریمازول

کشاله ران درماتوفیت

علاوه برداروپاهاتوآزادبذارهوابخوره لباساتم بجوشون تاخوب شدن قارچ هرروزدوش بگیر

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
سلام خانم ببخشید من با سرچ قارچ پوست تاپیکتونو پیدا کردم قارچ شما خوب شد اگه آره میشه بگین چکار کردی ...

من از مهرماه درگیرم و هنوز خوب نشده

یکبار خوب شد دوباره برگشت

من از مهرماه درگیرم و هنوز خوب نشده یکبار خوب شد دوباره برگشت

ببخشید شما آزمایش نمونه برداری پوست دادین چون ممکنه اصلا قارچ نباشه شوهر بیچاره من بعد کلی داروهای سنگین و گرون قیمت و درمانهای های سخت و گزاف بخاطر تشخیص اشتباه و غیر حرفه ایی دکترش آزمایش نمونه برداری پوست داد فهمیدیم اصلا قارچ نبوده و حساسیت بوده و این داروها بدترش کرده بودن سه ماه تموم زجر کشیدیم و داروی اشتباهی خوردیم و هی بدترمیشد بهتر نمیشد دیگه خودمون شک کردیم اینا قارچ باشن

2706