2737
2734
عنوان

دلم گرفته از پدرم 😪😪😪😪

136 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها خوبین پدرم یه زمین خوبی ب قیمت ۹میلیارد داشت اونو فروخت دادش به ۴تاپسرش سهم من ودوتا ابجیم نفری ۱۰۰ میلیون بود بهشم گفتیم میگفت براپسرامه خیلی دلم گرفته خیلی گریه کردم ازدرگاه خدا که مگه من بچه اضافی اونا بودم 😪😪جالب داداشامم که مذهبی هستن طبق ایمانی دارن میتوستن بگن که باید دخترا سهن نصف بدیم در موقعی ک پول ریختن ایمانشون رو فراموش کردن😪😪فقط حلال نمیکنم داداشامو نظر شمارو میخام بدونم حق دارم ناراحت باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعدش حرف ۱ یا ۲میلیارد نیست حرف ۹میلیارد هست زورم‌میاد مادرمم عشقش پسراش هست ولی بخدا قسم تمام خریدی خونشو از فرش جاروبرقی همچی ابجیام میدن حتی ابجیام طلاهاشون فروختن اونا عروسی گرفتن حالا اونا همین محبتا رو فراموش کردن لاقل نفری ۳۰۰ میدادن زورش کمتر بود نه ۱۰۰ منم با مادرم قهرم نمیرم خونه ایقدی هروز همه کاراش میکنم من وشوهرم....واینکه زن دادشامم هیچی هیچی نمیکنن برا ممانم دوتاش شهرستانن دوتای دیگش هم اصلا کاری نمیکنن

2740
از برادرات ن حق نداری ناراحت باشی  از پدرت چرا

پدرم مریض هست اونا خودشون چطور میتونن مال غصبی بخورن وقتی مادخترا گفتیم حرومتون باشه میدونی زورم از ابنکه تمام چیزاشون مادخترا بودیم حالا اونا بزارن شکمش زناشون