2752
2739
عنوان

دورهمی دوستان و انرژی مثبت ها

| مشاهده متن کامل بحث + 22846 بازدید | 561 پست
😍😍😍😍😍😍😍😍 دختر چشم ابرو مشکی😍😍😍😍خوشتیپ جان😍😍😍 هزار ماشاالله

مرسی فدای شما 😘

🥰🥰🥰🥰🤗🤗🤗🤗

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی فدای شما 😘 🥰🥰🥰🥰🤗🤗🤗🤗

سلام به دخترگرانبهای عزیز چون تاپیکی که درمورد پدرتوندزدین قفله خواستم اینجا بهتون بگم

من سال ۹۷با نینی سایت اشنا شدم فقطم چون تازه بچه دارشده بودم یه سری سوال سرچ میکردم که نی نی سایتو میورد اوضاع زندگیمم داغون داغون بود یهو با تاپیک شماو بانوارتمیس اشناشدم انصافا هم اون زمان خیلی برام کمک کننده بودن دنیام خیلی تیره و تاربود بعد زایمانم خانواده شوهر و شوهر م خیلی مشکلاتی برام پیش اورده بودن  و من فقط با اون تاپیکها مخصوصا بانو ارتمیس فقط تونستم زنده بمونم  وتاب بیارم حالا روزها از اون ماجراهای سخت گذشته و اوضاعم بهترشده شوهرم عاقلتر شده خانوادشو کاملا شناخته کارشکنی ها سیاستاشونو ومکرهاشونو تاحدودی میفهمه همشم بخاطر متن سازی هایی بود که تو این تاپیکها یادگرفت زمان برد اما بهتر شد 

حالا جالب اینکه من تو دوران مجردی هم اوضاع خوبی نداشتم همین الانم که دارم اینو مینویسم از دست پدرم خیلی درعذابم پیامای پدرتونو خوندم  اما بهتون این نویدو بدم که بقران پدر من هزار برابر بدتره 

تهمت فاحشه ایی بهت زده 

دلش میخاسته خودکشی کنی

هیشکی نگیرتت بی شوهربمونی تا ابد

اما از یه جایی به بعد از زندگیت حذف شد 

پدر من تو ده سالگی بهم تهمت بد... میزد اون روزا که هنوز من نمیدونستم این مسایل چیه یا میرفت تو کوچه وخیابون از زن وبچه هاش بد میگفت ظاهر مظلومی هم داشت همه ماروبه چشم جلاد نگاه میکردن ابروبچه هاشو میبرد جوری که الان زندگی هممون داغونه ریشه اش هم به خاطر پدرم بود الانم همچنان داره اذیت میکنه

پدر من اینقدر ازماها بدمیگفت که خواهرای من توسن چهل سالگی مجرد موندن  برادرام زندگی خوبی ندارن چون ستون زندگیمون ادم نادرستی بود پدر خودخواه بی مسثولیت بی قید وبندو....ماها فقر مالی شدیدی تجربه کردیم اما بازحمتهای مادرم وخودمون همه به جایی رسیدیم شغل های خوب و موفقیت های تحصیلی اما پدری که هرزمان زندگیو داره تلخ میکنه میشه چکار کرد مثلا براشوهرم اینقد بدگویی های مادرمو خواهراموبرادرمو  میکنه که زندگی منم لجن میشه شوهرم میگه این چه خونواده ایی داره و متعاقبا رفتارهای بعدیش

دخترگرانبهاجان شاید شما خیلی سختی کشیدی والبته زحمت هم کشیدی اما خدا از یه جایی به بعد زندگیتو روبراه کرد پدرت حذف شد شاید میشد پدرت همچنان توزندگیتون باشه هرروز برات دردسر جدید بسازه شماهم هرچی کتاب و چیزهای روانشناسیو... بکارببری بازم زور ظلم بیشتره 

گاهی زور تقدیر از تلاش مابیشتره من تلاشموبیش از توانمم کردم اماروزگار ناسازگاری کرد

ایناروگفتم بهتون که بگم ازپدرشما وشرایط شما خیلی بدتر هم هست که زور تقدیر از توبیشتره و روزگار همراهت نمیشه تا ابد

البته که تلاشتون قابل تحسینه که واقعا برا زندگی تلاش کردین

اما کارخوبه خدادرست کنه ....

شاید اگه تقدیرت چیز دیگه ای بود با تلاشتم چیزی عوض نمیشد

یه مرد بدون فهم و درک میذاشت جلوراهت یاپدرت همچنان حذف نمیشد و براخراب کردن زندگیت تلاش میکرد و....هزاران مشکل دیگه بنظرم نصف زندگی تلاشه نصفشم تقدیر یه که قابل تغییر نیست البته خداروشاکر باش که یارت بوده

2731
سلام به دخترگرانبهای عزیز چون تاپیکی که درمورد پدرتوندزدین قفله خواستم اینجا بهتون بگم من سال ۹۷با ...

سلام عزیزم 

خدا قوت میگم بابت تمامی مواردی که تجربه کردین و فرسودگی هم داشته ...

من تمامی مسائل پدرم را تعریف نکردم ...برخی تجربیات شما هم شامل من شده ...

دو  صحنه ای بابام رقم زد یکی در سن ۶ سالگی قبل از مدرسه رفتن ...

یکی سن ۱۴ سالگی ...

عموم هم ...

فکر میکنم اونها قابل هضم در این سایت نیستن ...

ولی حق با شماست و پدرم از زندگیم رفت و البته من ادرس خونه ام و محیط کارمم  ندادم وگرنه ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
سلام عزیزم  خدا قوت میگم بابت تمامی مواردی که تجربه کردین و فرسودگی هم داشته ... من تمامی مسا ...

یه چیزی میخام صادقانه بهت بگم یکمی بهت حسادت میکنم میگم خدایابه اون نگاه کردی بعد این همه مشکلات 

اما من نه زندگی مجردیم خوب بود نه متاهلی کل زندگیمم پرازتلاش وتنهایی بود

البته انشالاه همیشه خوش باشی واینکه تولید محتوا میکنی واقعا چراغ راهنما هست براخیلیا خدا بهت بیشترشو بده 

البته دخترگرانبهاجان اگه حرفام امواج منفی برات داشت عذرخواهی میکنم چون خیلی جاها مدیونتم وحرفات وتاپیکات راهگشا بوده انشالا صد سال دیگه اون دنیا اینقدر ادمایی میبینی که ناشناخته با تاپیکات بهشون کمک کردی

یه چیزی میخام صادقانه بهت بگم یکمی بهت حسادت میکنم میگم خدایابه اون نگاه کردی بعد این همه مشکلات&nbs ...

انشاله بهترین ها براتون رقم بخوره و روزهای سخت را جبران کنه عزیزم❤🤝🙏

البته دخترگرانبهاجان اگه حرفام امواج منفی برات داشت عذرخواهی میکنم چون خیلی جاها مدیونتم وحرفات وتاپ ...

ای جان ممنوووونم 😍😍

نه اصلا امواج بدی نبود ...

یه گپ بین دو زن بود که سکانس های غمگین داشتند...

سلام عزیزم  خدا قوت میگم بابت تمامی مواردی که تجربه کردین و فرسودگی هم داشته ... من تمامی مسا ...

سلام عزیزجان 

عموت دیگه چرا 

اون این وسط چکاره بوده 

من تمام تاپیکت رو خوندم و کاملا درک میکنم 

واست میخوام اگه میتونی جریانات رو بگی و اصلا فکر نکن در این سایت قابل هضم نیست 

چون دقیقا بر عکس هست به نظر من و کاملا قابل هضم و درکه 

راستی بابت این تاپیکت من هم ازت ممنونم 

به من هم کمک هیلی خیلی زیادی کردی 

مطمئن باش بعد از ۱۲۰سال تدی دنیای بعدی حتما نتیجه ی کمکی که بهم کردی رو خواهی دید

خوشحالم دیدمت😍😍😍😍 دوست داشتی منم عکسمو تو خصوصی برات بفرستم

دوست دارم 😍😍😍😍

تشریف بیارید خصوصی 

سلام گرانبها جون خوبی  منو تگ کرده بودین منتها اومدم دیدم حذف شده تاپیک متاسفانه کنجکاو شد ...

سلام گل خانم 

یه تاپیک بود در مورد کاربرایی که دوست شون داریم...یکی از افرادی که تگ کردم شما بودی😍

خیلی معاشرت خوب و دل انگیزی تو اون تاپیک بود ولی نمیدونم چرا تعطیل شد😶

سلام عزیزجان  عموت دیگه چرا  اون این وسط چکاره بوده  من تمام تاپیکت رو خوندم و کام ...

سلام به روی ماه تون 😍

انشاله در سایت خودم می نویسم 🙏

خواهش میکنم عزیزم...خوشحالم به کارتون آمده و ممنون حس خوب تون را به من منتقل دادین.خوشحالم کرد😘😍😍😍🙏🙏🙏

سلام گل خانم  یه تاپیک بود در مورد کاربرایی که دوست شون داریم...یکی از افرادی که تگ کردم شما ب ...

عزیزم 😍😍😍خیلی ممنونم از انتخاب تون

همچنین واقعا دل به دل راه داره 

انگار بعد های منفی جذابیت بیشتری براشون داره متاسفانه