2733
2734
عنوان

مثبت شدن بی بی چک

99 بازدید | 15 پست

سلام من دیشب بی بی چک زدم منفی بودامروزداشتم سرویس رومیشستم دیدمش دوخط افتاده یکم آب روش ریخته شده بچه هاب نظرتون احتمال داره الکی باشه بعددوازده ساعت ممکنه فاسدشده باشه الکی نشون بده

🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
وای ن توروخدا.خداکنه الکی باشه

یعنی ذوقققق میکنم یکی میگه بی بی چکم مثبته چه بخوادچه نخود🤣🤣🤣🤣

انشاءالله قبل ماه رمضان بی بی منم مثبت بشه

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.
انشاالله خدابهت بده برات دعا میکنم خواهری عوض من توباردارباشی

انشاءالله

فدات

بخدا۴نفری۲سال چشم انتظاریم

یعنی ذوقققق میکنم یکی میگه بی بی چکم مثبته چه بخوادچه نخود🤣🤣🤣🤣 انشاءالله قبل ماه رمضان بی بی ...

منم دقیقاااا 😍😍😂😂

منم منتظرم ۲ ساله اقدامم 

ان شاءالله جفتمون قبل ماه رمضون باردار باشیم شما موعدتون کیه؟

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
منم دقیقاااا 😍😍😂😂 منم منتظرم ۲ ساله اقدامم  ان شاءالله جفتمون قبل ماه رمضون باردار باش ...

انشاءالله

من دقیق قبل ماه رمضان

شنبه رفتم سنوگفت همه چیت عالیه

خداکنه گرفته باشه انشاءالله

هرچندهرچه صلاح خداست

ایتا۴نفرمنتظریم

دوست داشتی بیا

انشاءالله من دقیق قبل ماه رمضان شنبه رفتم سنوگفت همه چیت عالیه خداکنه گرفته باشه انشاءالله هر ...

ان شاءالله که مثبت باشه بارداری اولته ؟ 

منم ۱۶ هم موعدمه دلخوش نکردم چون هم پرولاکتین دارم هم تنبلی 😂 دیگه حوصله نه دارو دارم نه دکتر

دارم کارای عیدمو میکنن دوساله چشمام سفید شد 

ان شاءالله که مثبت باشه بارداری اولته ؟  منم ۱۶ هم موعدمه دلخوش نکردم چون هم پرولاکتین دارم هم ...

نه سومی

توکل بخدا

خداوندمیده ولی عین ماماناکه ازگریه به هق هق میوفتی میده،میده😁😂🤣🤣

نه سومی توکل بخدا خداوندمیده ولی عین ماماناکه ازگریه به هق هق میوفتی میده،میده😁😂🤣🤣

اخی عزیزم ان شاءالله که بشه من اولیمه 😊

انشاءالله خدا یه دوقلو بهت بده دامن منم سبز بشه 

دعام کن تو این ماه عزیز منم دعاگوتم

2706