2737
2739

تازه زایمان کردم،اصلا با وزن طلا کاری ندارم، ولی زنجیره اندازه دور گردن یه بچه ی ماهه هم نیست، عجیبتر اینکه قفل نداره، خیلی بهم برخورد، بدیش اینه بقیه تو جعبه دیدنش حالا فک میکنن چه کادویی داده،چطور بهشون بفهمونم از کارشون ناراحت شدم، ضمنا هم خودش هم شوهرش حقوق دارن و وضعشون خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارن برا خودشون دارن

طلا اورده دیگ از قیمت گرم ب گرمش خبر ندارین؟

حالا قفلشو خودت بزن

دندون اسب پیش کشو نمیشمارن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
2728

شاید دستبنده

شاید گوشواره مدل بخیه ایه

عکسشو بذار ببینیم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

نمیشه چیزی گفت.... 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
بالاخره طلا آورده  شما برای بچه اون چی خریدی ؟

اونا بچه ندارن، خب پلاک خالی میورد، تازه پلاک هم خیلی کوچیکه 

من ناراحتم ک ی تیکه زنجیر آورده 

میگم اندازش دور گردن بچه یک ماهه هم نیست

دارن برا خودشون دارن ی طلا اورده دیگ حالا قفلشو خودت بزن دندون اسم پیش کشو نمیشمارن

اسب *

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
2706