2733
2734

خانما من همسرم کاری برام انجام میده خیلی ازش تشکر میکنم و همش انگار انتظار بدترین هارو دارم بعد یه کار کوچیک میکنه خیلی به چشمم میاد

با اینکه خانواده همیشه هوامو داشتن توی مسائل مالی اما همسرم برام خرج میکنه فکر میکنم کار بررگی کرده 

حالا اومدم ازتون راهنمایی بگیرم که نکنه ندید بدید بازی درمیارم و باید توقعمو بالا ببرم

مثلا بهم گفت برات ماهیانه میزنم گفتم چقدر، گفتم سه تومن ، بعد من خیلی خوشحال شدم زیاد به روی خودم نیوردم اما با خودم فکر میکردم یه تومن اینا بریزه

الان در طول ماه چندبار پونصد و یه تومن اینا میریزه و من هربار ازش تشکر میکنم

یا مثلا برام بسته ده تومن بیست تومنی مکالمه میگیره خوشحال میشم 

حال به نظرتون رفتارم خوب نیست و باید انتظاراتمو بالا ببرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرچی بیشتر قدردان باشی اونم بیشتر تشویق میشه اما بجای تشکر زیاد خوشحالیتو نشون بده بهتره

آخه الان فکر میکنم که نکنه با خودش بگه وقتی با این چیزا خوشحال میشه چرا کار دیگه ای براش انجام بدم و....

چقد خوب  زندگیتون بادوام انشالله ❤️

ممنونم عزیزم 

ولی حس میکنم یه چیزایی درست نیست 

میدونی یه نکته هم داره 

اونم اینکه اونا سطح مالیشون از ما بالاتره و یه کوچولو حس میکنم همسرم خسیس باشه🙈😅😢

اما چون وضعشون از ما بالاتره به چشم نمیاد 

مثلا شاید سه تومن برای اونا چیزی نباشه اما برای من خیلییه🙈🙈🙈

2738
اگه وضعش خوبه توقعت رو بالا تر بگیر ولی اگه در حد وضعش خرج میکنه برات خب خوبه دیگه هر از گاهی تشکر ک ...

آره عزیزم وضعشون خوبه 

از ما بالاترن 

دقیقا حس میکنم در حد وضعش خرج نمیکنه 

اما چون ما از مالی پایین ترم این خرج کردنش برام زیاده🙈😢 

اون پستمو که در جواب دوستمون نوشتم رو بخونین 

آره عزیزم وضعشون خوبه  از ما بالاترن  دقیقا حس میکنم در حد وضعش خرج نمیکنه  اما چو ...

ببین تشکر کن ولی رک بگم ندید بدید بازی درنیار ،خیلی عادی بگو مرسی عزیزم و هرچی لازم داری ازش بخواه و توقعت رو پایین نیار فردا برمیگرده بهت میگه هیچی ندیده بودی یا بلد نبودی خرج کنی ،شوهر منم خیلی بالاتره از بابام ولی من که نباید در حد خونه ی بابام بمونم الان شوهر منه و هرچی داره واسه ماس در حد وضع شوهرت خرج کن و نیاز هاتو سرکوب نکن

ممنونم عزیزم  ولی حس میکنم یه چیزایی درست نیست  میدونی یه نکته هم داره  اونم ای ...

اما من فکر میکنم شوهرت می‌دونه زندگیش برپایه پول ساخته نشده این خیلی حس خوبی داره که بدونی شریک زندگیت تورو بخاطرع پول ومالت نخاد ،یعنی بیشتر بهت علاقه نشون میده ،همینکه بهت میگه ماهیانه برات واریز میکنم این یعنی بفکرته و خسیس نیس ،حالا مقدار پول رو به مرور میشه برد بالا تر ،مثلا یکم خریداتو ببری بالا تر و وقتی متوجه شد پولت تموم شده خود به خود می‌فهمه باید بیشتر واریز کنه 

حس کردم شوهرت عاشق این اخلاقته 

البته منم خیلی خوشم آمد تصمیم گرفتم منم باهمسرم همین نوع رفتار و داشته باشم ،البته من تشکر میکنم ولی زیاد ذوق نشون نمی‌دم نه اینکه خوشم نمیاد این موضوع برمیگرده به نوع اخلاق من زیاد نشون نمی‌دم احساسمو

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
اما من فکر میکنم شوهرت می‌دونه زندگیش برپایه پول ساخته نشده این خیلی حس خوبی داره که بدونی شریک زندگ ...

عزییزم چقدر پستت انرژی مثبت داشت من غش کردم که    

خودش هم بهم میگه برای هر کار کوچیک من تشکر میکنی ذوق میکنم   اما با خودم میگم نکنه حرفش از روی زرنگیه و میخواد منو گول بزنه

متاسفانه یه خورده بدبین شدم

عزییزم چقدر پستت انرژی مثبت داشت من غش کردم که       خودش هم بهم میگه برای هر کار ...

عزیزم ❤️❤️❤️

انشالله که خوشبخت باشی 

فقط عزیز همین آدم منتظر میمونه بیشتر ازش چیزی بخای تا بتونه تورو خوشحال کنه شده یه بستنی (چون می‌دونه با این کار دوباره تشکر رو می‌شنوه)

بهتره می‌دونی وضعش خوبه چیزهای بیشتری بخای 

بدبین نباش عزیزم بجاش سیاست کاریتو بالاتر ببر 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️